Witajcie

Jesteś nowym mieszkańcem Królestwa Skarlandu? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na początek.
Awatar użytkownika
Ludwik Potocki Catalan
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2020, 20:29
Lokalizacja: Walencja

Odznaczenia

Re: Witajcie

Post autor: Ludwik Potocki Catalan »

O cesarstwie niemieckim napisałem, że nie widzę na razie zbytnio dużych perspektyw na rozwój tej mikronacji.
Nie zabraniam panu logowania się. Może pan robić co chce. Po prostu młode mikronacje nie są w stanie sprostać wyzwaniom, które stawia świat oraz ludzie. :) ;)
Powodzenia.
Ludwik Potocki Catalan
Awatar użytkownika
José Guillermo Potocki Stempel
Posty: 631
Rejestracja: 26 lip 2020, 23:07

Odznaczenia

Re: Witajcie

Post autor: José Guillermo Potocki »

James Jeb Stuart pisze: 18 kwie 2021, 16:55 Mam pytania
1. Jaka jest strona Wielkiej Brytanii - o której Pan pisał
2. Dlaczego mam nie przystępować do Cesarstwa Niemiec - raczej nie przystąpie,
1. Jedna z jojonacji Pana Piechoty. Szkoda czasu, aby się tam logować.
2. Nikt oczywiście nie zebrania Panu dołączenia, jednak ostatnimi czasy powstaje wiele nowych mikronacji. Nowi, młodzi ludzie chcą coś własnego zamiast do kogoś dołączyć. Takie państwa długo nie żyją i szybko upadają. Moim zdaniem lepiej osiąść w jakimś państwie, które się rozwija oraz ma kulturę i historię. Znacznie łatwiej nabiera się wtedy doświadczenia, a także nawiązuje nowe znajomości. Jeśli jednak ktoś nie porzuca planów na swoje własne państwo to już wtedy przynajmniej ma wiedzę i znajomych, którzy służą radą i pomocą.
/-/ Józef Wilhelm Potocki h. Pilawa
Były Przewodniczący Generalitatu Królestwa Skarlandu
Były Gubernator Korony Królestwa Francji
Ambasador Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Palatynacie Leocji i Pustkowiach Winków


Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
James Jeb Stuart
Posty: 52
Rejestracja: 19 mar 2021, 20:18

Re: Witajcie

Post autor: James Jeb Stuart »

Wasza Królewska Mość
Szanowni Państwo

Choć serce się kroi, wiem że sam nie założę Skonfederowanych Stanów. Tworzenie ich w strukturach Królestwa jest też niemożliwe, gdzie Rzym, gdzie Krym.
Druga moja pasja jest Wielka Brytania. Trochę się nauczyłem, więc nie chce zakładać oddzielnego państwa.
Chce w Królestwie pozakładać działy - już założyłem Brytyjskie kino. Będą inne. Mam nadzieję, że w tym momencie nie łamie prawa.
Czy jest taka możliwość, że jak już tych postów będzie trochę, a nawet dużo, to Król zgodzi się założyć Królestwo Wielkiej Brytanii jako kraj koronny? Jeżeli tak to można byłoby przenieść do niego rozproszone posty.
Dzięki temu będę w Królestwie i będę w WB. Oczywiście to tylko zarys. Wszystko trzeba ustalić
James Jeb Stuart
generał brygady CSA
Obrazek https://www.youtube.com/watch?v=5OKdbc0DYpM
Awatar użytkownika
José Guillermo Potocki Stempel
Posty: 631
Rejestracja: 26 lip 2020, 23:07

Odznaczenia

Re: Witajcie

Post autor: José Guillermo Potocki »

Szanowny Panie James,

Nie widzę problemu w zakładaniu tematycznych działów i wątków. Proszę pisać i się rozwijać. Oczywiście trzymając się w ramach czasowych XIX-XX wieku. Co do tworzenia Królestwa Wielkiej Brytanii jako kraj koronny proszę się chwilowo wstrzymać. Niech na razie Pan pisze te posty, może też jakiś artykuł do Akademii. Jak zobaczymy, że jest sens zakładania nowe kraju, to wtedy porozmawiamy, oczywiście jeśli Królowi spodoba się ten pomysł. Mam nadzieję, że się Pan nie zrazi i dalej będzie się rozwijał. :)
/-/ Józef Wilhelm Potocki h. Pilawa
Były Przewodniczący Generalitatu Królestwa Skarlandu
Były Gubernator Korony Królestwa Francji
Ambasador Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Palatynacie Leocji i Pustkowiach Winków


Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
James Jeb Stuart
Posty: 52
Rejestracja: 19 mar 2021, 20:18

Re: Witajcie

Post autor: James Jeb Stuart »

Cieszę się, nie od razu Rzym zbudowano, ale przy Państwa pomocy na pewno mi się uda.
a teraz zapraszam do brytyjskiego kina.
Wczujmy się w klimaty Wielkiej Brytanii, one na prawdę są specyficzne
James Jeb Stuart
generał brygady CSA
Obrazek https://www.youtube.com/watch?v=5OKdbc0DYpM
Awatar użytkownika
Maria Ostrowska
Posty: 18
Rejestracja: 04 sie 2020, 22:27

Re: Witajcie

Post autor: Maria Ostrowska »

Witam.
Maria Ostrowska
Awatar użytkownika
James Jeb Stuart
Posty: 52
Rejestracja: 19 mar 2021, 20:18

Re: Witajcie

Post autor: James Jeb Stuart »

Przepraszam, dawno mnie nie było.
Po namyślę nie będę zajmował się W.Brytania i powrócę do mojego ulubionego tematu
Stanów Skonfederowanych Ameryki.
Co się tam dzieję, będę pisał w dziale z nim związanym
James Jeb Stuart
generał brygady CSA
Obrazek https://www.youtube.com/watch?v=5OKdbc0DYpM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z Nami!”