Plan na najbliższy miesiąc

Urząd Miasta León
Awatar użytkownika
Alfred Fabian von Tehen-Dżek
Posty: 28
Rejestracja: 02 lut 2021, 13:00

Plan na najbliższy miesiąc

Post autor: Alfred Fabian von Tehen-Dżek »

Szanowni Mieszkańcy Miasta León

Kilka dni temu zostałem obdarzony zaufaniem oraz powołany na urząd Alkada León, uprzednio otrzymując również obywatelstwo skarlandzkie. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, ale również wyzwanie, aby jednocześnie poznawać oraz współtworzyć kulturę skarlandzką, z którą dotychczasowe spotkania były raczej znikome. Mam jednak nadzieję, że podołam temu zadaniu oraz zostanę tutaj na dłużej.

Najbliższy czas zamierzam spędzić na rozwoju miasta pod względem opisowym. Chcę, powoli tworząc plan miasta, opisywać każdy umieszczany na nim element, który jest istotny pod względem historycznym lub rozrywkowym. Zaczniemy od ratusza miasta, aby poźniej podróżować wzdłuż każdej ulicy, powoli rozpraszając 'mgłę wojny', poznając każdy z elementów miasta oddzielnie.

Dalej, zamierzam w mieście León powołać narracyjny urząd spraw miejskich, w których w drodze budowy wpływów będzie można decydować o różnych istotnych decyzjach. Jeżeli w León system ten się sprawdzi, zaproponuję władzom wprowadzenie go na terytorium całego Skarlandu. Oczywiście, nie wpłynie to na realnie istotne prawo, a sprawy narracyjne, takie jak miejsce budowy elektrowni, likwidacja śladu węglowego, czy wybór pomiędzy budową parku, a centrum handlowego.

Decyzje będą wpływały na poparcie wirtualnej społeczności. Będzie ok. 500 wyborców, każdy z maksymalnie 3 cechami wpływającymi na poparcie. Przykładami takich cech to: student, emeryt, ekolog, bogacz....

Mam nadzieję, że uda się rozwinąć León oraz sprawić, że stanie się kolejną stolicą kultury w Skarlandzie, a może i w całym mikroświecie.

Ale to nie tyle. León zamierza również działać na płaszczyźnie współpracy międzynarodowej. Przede wszystkim będę starał się nawiązywać kontakty z miastami, którym sam przewodzę, ale również z innymi, z którymi będzie na to szansa. Wierzę, że uda się zrealizować ciekawe projekty, które wpłyną pozytywnie na aktywność w Skarlandzie.
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwie 2020, 17:56

Medale Pamiatkowe

Re: Plan na najbliższy miesiąc

Post autor: Vilarte »

@Alfred Fabian von Tehen-Dżek nawet nie wiedziałem, że tu zajmowałeś taką funkcję :D
https://www.facebook.com/Hasseland/

Santiago Vilarte
Lord Szambelan Hasselandu
Mer Angemontu
Prezes SZSzachu
TBC
ODPOWIEDZ

Wróć do „León”