MSM - ofcjalne zaproszenie/propozycja

Miejsce przeznaczone do składania wniosków i pism skierowanych do Jego Królewskiej Mości albo do Jego Dworu.
Awatar użytkownika
Natasya Åsa Waksman-Dëter von Sarm Stempel
Posty: 6
Rejestracja: 05 lis 2021, 22:11

MSM - ofcjalne zaproszenie/propozycja

Post autor: Natasya Åsa Waksman-Dëter von Sarm »

Dzień dobry! Jestem twórczynią MSM i przybywam do Waszego kraju z propozycją dołączenia do projektu. Obecnie w samym systemie (w panelu "admina") widnieją wszystkie państwa zrzeszone ze Stemplem (z braku innej opcji wybrałam tą słabą, za co przepraszam). Jednak w planach są gruntowne zmiany w funkcjonowaniu samego systemu. (Więcej o tym, tutaj). Czy Skarland jest zainteresowany dołączeniem do projektu?
/-/Sophie Sussane Cargalho Windsachen
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1464
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: MSM - ofcjalne zaproszenie/propozycja

Post autor: Norbert de Catalan »

System opiera się tylko na budowie, sprzedaży i ewentualnych remontach posiadanych obiektów?
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Natasya Åsa Waksman-Dëter von Sarm Stempel
Posty: 6
Rejestracja: 05 lis 2021, 22:11

Re: MSM - ofcjalne zaproszenie/propozycja

Post autor: Natasya Åsa Waksman-Dëter von Sarm »

Norbert de Catalan pisze: 29 lis 2022, 23:21 System opiera się tylko na budowie, sprzedaży i ewentualnych remontach posiadanych obiektów?
Na chwilę obecną - tak, ale mam nadzieje uda mi się wprowadzić w życie usprawnienia, o których mowa w leockim wątku.
/-/Sophie Sussane Cargalho Windsachen
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1464
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: MSM - ofcjalne zaproszenie/propozycja

Post autor: Norbert de Catalan »

Tak więc zainteresowani udziałem względnie jesteśmy, ale poczekamy aż system się rozwinie.
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kancelaria Królewska”