Prośba uznania granic RLS

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z aktualnymi wydarzeniami w innych mikronacjach.
Awatar użytkownika
Robert Drenin Stempel
Posty: 24
Rejestracja: 04 mar 2023, 15:06

Prośba uznania granic RLS

Post autor: Robert Drenin »

Witajcie Towarzysze,
Oczywiście niniejsza wiadomość jest kopią wiadomości z Królestwa Turetii, z uwagi na uproszczenie procedur biurokratycznych, toteż wiadomość jest oczywiście bardzo podobna:
Akurat nie miałem zbytnio przyjemności jakoś też się przywitać, a też ja akurat w celach służbowych, to tak pokrótce się przedstawię, a potem opiszę sytuację i prośbę, z jaką przyszedłem. Mianowicie nazywam się Robert Drenin i jestem Wiceprzewodniczącym Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad, który znajduje się na Nordacie. Przybywam z kolei z prośbą uznania granic, a tym samym anektacji pewnego obszaru, Republiki Ludowej Szczęścia. Państwo to powstało 22 lipca 2022 roku, na co dowodem jakiegokolwiek funkcjonowania przez więcej niż 6 miesięcy znajduje się na forum Bizancjum, czy też na naszym prywatnym discordzie.

Jednakże sytuacja w skrócie jest taka, że po długim braku aktywności RLS, Tow. Brzęczyszczykiewicz zdecydował się ponownie reaktywować Państwo, a ja w ramach wspracia państw robotniczych, to zdecydowałem kandydować na Prezydenta Republiki Ludowej Szczęścia i tak się składa, że zostałem wybrany właśnie na tę funkcję (z zachowaniem oczywiście mojej funkcji Wiceprzewodniczącego RKL ZKRR). Jednakże właśnie jako Prezydent RLS i w imieniu Republiki Ludowej Szczęścia, chciałem zapytać o możliwość uznania zajęcia poniżej pokazanego obszaru, zgodnie z Umową Międzynarodową 2/2021 Konwencji o Ziemiach Vaarlandu i Antyry:
Obrazek Co do forum, to akurat początkowo zostało stworzone przez Bornfost, bo Prezydentem był Bolesław Kirianóo, jednakże wraz z przejęciem funkcji Prezydenta przeze mnie, to forum zostało usunięte, toteż RLS niedawno przeniosło się na forum Ludowej Republiki Magnifikatu: http://prmagnificat.cba.pl/forumdisplay.php?fid=147.
Tow. Robert Drenin Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1483
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Prośba uznania granic RLS

Post autor: Norbert de Catalan »

Oficjalny wniosek w sprawie zajęcia ziem niczyich należy złożyć w Kancelarii Generalitatu dla zachowania biurokratycznych procedur itd. itp. Niemniej rozważymy wniosek do końca tygodnia.
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Robert Drenin Stempel
Posty: 24
Rejestracja: 04 mar 2023, 15:06

Re: Prośba uznania granic RLS

Post autor: Robert Drenin »

Norbert de Catalan pisze: 14 cze 2023, 20:34 Oficjalny wniosek w sprawie zajęcia ziem niczyich należy złożyć w Kancelarii Generalitatu dla zachowania biurokratycznych procedur itd. itp. Niemniej rozważymy wniosek do końca tygodnia.
A to zatem proszę mi oczywiście wybaczyć. Dla porządku formalnego, oczywiście złożę wniosek formalny do Kancelarii, jednakże dziękuje również za odpowiedź.
Tow. Robert Drenin Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kawiarnia "Caffe El Torero"”