Ostatnia cisza

Miejsce urzędowania Jego Królewskiej Wysokości Norberta de Catalán i Jego Dworu.

Moderator: Król

Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1469
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Ostatnia cisza

Post autor: Norbert de Catalan »

Moi drodzy,

Jak zapewne zauważyliście, w Królestwie Skarlandu ostatnimi czasy zapadła wręcz grobowa cisza. Obywatele zaprzestali swej nawet znikomej aktywności. Również i mnie dopadł brak inwencji twórczej, a wręcz przez kilka dni zastanawiałem się czy nie pora mówiąc brzydko zwinąć interes. Jednak ponowna z mojej strony likwidacja działalności państwowej Królestwa Skarlandu w tym przypadku była by swoistym ukoronowaniem "dokonań" Potockiego.
Dlatego też od kilku dni zastanawiam się nad pewnymi zmianami o czym bliżej wspomnę wkrótce. W ciągu pierwszych dni września natomiast przedstawię program przeprowadzenia regat Petrógas Ocean Race dookoła Estelli-Varrlandu lub wyłącznie dookoła Skarlandu - zobaczymy.

Kolejnym punktem są znaczki reklamowane już od dłuższego czasu na stronie głównej forum, a które nie raczyły się do tej pory ukazać, Pragnę zapewnić, że znaczki sie ukażą a będzie to dokładnie 14 znaczków jako że w tym roku obchodzimy 14 lecie Królestwa.
Zdradzę natomiast nazwy znaczków (wizerunki przedstawię do 10 września):
I. Kolekcja Valencia Skylines
1. Valencia - panorama
2. Valencia - Cinco Torres de Valencia (dawniej: Cuatro Torres de Valencia)
3. Valencia - Torre de Petrógas I (dawniej: Torre de Caja de Valencia)
4. Valencia - Torre de Petrógas II
5. Valencia - Torre de París
6. Valencia - Torre del Valencia Holding (dawniej: Torre Espacio)
7. Valencia - Torre de Valencia Cristal
8. Valencia - Puerta de Estella
II. Kolekcja: Armada de Scarlaña
9. ARS Valencia
10. ARS Principe de Móstoles
11. ARS Carlos I
III. Kolekcja: Flaga Narodowa
12. Pierwsza flaga Królestwa
13. Flaga Pierwszej Federacji
14. Flaga Królestwa Skarlandu

Każdy znaczek będzie zawierał znaczek dodatkowy Poczty Królestwa Skarlandu.

Dodatkowe zmiany wkrótce ;)
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Online
Awatar użytkownika
Adelaide von Hohenburg Stempel
Hrabina
Hrabina
Posty: 218
Rejestracja: 19 mar 2021, 16:18
Lokalizacja: Acri

Re: Ostatnia cisza

Post autor: Adelaide von Hohenburg »

Niestety to prawda. Skarland czasy swojej świetności ma dawno za sobą. Zaniedbałam ze swojej strony Skarland. Czasami tutaj zaglądam z nadzieją, że pojawi się ktoś nowy, ktoś kto zapoczątkuje coś nowego. Wstyd się przyznać, że opuściłam ojczyznę podążając za karierą w mikroświecie. Uciekanie ze skulonym ogonem nie będzie dobre. Nie można zmarnować takiego dorobku.
Pomimo to cieszę się, że znaczki ujrzą światło dzienne. Czekam na dalsze wieści w sprawie tychże zmian.
Obrazek
(-) Adelaide von Hohenburg
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwie 2020, 17:56

Medale Pamiatkowe

Re: Ostatnia cisza

Post autor: Vilarte »

@Norbert de Catalan a tutaj mam taką propozycję: co jakiś czas w Hasselandzie (Sarmacji) organizuję Rajdy Hasselandzkie, opierają się one na quizach oraz postach narracyjnych:
https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/13470

Moglibyśmy zrobić wspólny rajd i jeden z etapów poświęcić Skarlandowi. To by wymagało przygotowania:

- 5 pytań z czterema wariantami odpowiedzi każdy,
- opisu narracyjnego (kilka zdań + grafika) miasta skarlandzkiego, w którym odbywałby się dany etap (jako np. pętla wokół miasta).
https://www.facebook.com/Hasseland/

Santiago Vilarte
Lord Szambelan Hasselandu
Mer Angemontu
Prezes SZSzachu
TBC
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pałac Królewski El Escorial w Walencji”