Wizyta Cesarza Nan Di

W tym miejscu Jego Królewska Mość przyjmuje audiencje oraz podejmuje głowy państw i szefów rządów z innych krajów.
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 10
Rejestracja: 08 lut 2022, 21:36

Wizyta Cesarza Nan Di

Post autor: Piotr Romanow »

Wasza Królewska Mość, składam na Wasze ręce propozycję Traktatu o nawiązaniu stosunków dyplomatycznych.
Mam tylko problem z rozmiarem herbów i nie mam odnośnika do herbu Królestwa Skarlandu. Jeżeli to nie problem to poprosiłbym Waszą Królewską Mość o dodanie w odpowiednich rozmiarach.

Z wyrazami estymy,
Jego Cesarska Mość Piotr Romanow

Traktat o stosunkach dyplomatycznych miedzy
Cesarstwem Nan Di a Królestwem Skarlandu


Umawiające się strony
Jego Najjaśniejsza Cesarska Mość Niebiański Cesarz Nan Di
Piotr Romanow
w imieniu Cesarstwa Nan Di

oraz

Jego Królewska Mość Król Skarlandu
Norbert de Catalan
W imieniu Królestwa Skarlandu

uzgodniły co następuje:

Artykuł I
Stosunki Dyplomatyczne
1. Cesarstwo Nan Di i Królestwo Skarlandu nawiązują stosunki dyplomatyczne.
2. Strony kształtują swoje stosunki w duchu wzajemnego szacunku, przyjaźni i partnerstwa, kierując się zasadami suwerennej równości, integralności oraz nieingerencji w sprawy wewnętrzne.

Artykuł II
Ambasady
1. Każda ze Stron tworzy ambasadę na terytorium drugiej Strony w celu upowszechniania swojego dorobku, rozpowszechniania informacji o wydarzeniach z życia kraju, zapraszania do udziału w przedsięwzięciach i uroczystościach o charakterze krajowym i międzynarodowym oraz pogłębiania przyjaznych stosunków między narodami.
2. Każda ze Stron zapewni ambasadzie drugiej Strony dział na swoim forum, o ile działy takie posiadają inne misje dyplomatyczne, oraz zwolni ją z wszelkich podatków i opłat w zakresie, w jakim jest to niezbędne dla nieskrępowanej realizacji celów ambasady.

Artykuł III
Przedstawiciele dyplomatyczni
1. Za przedstawiciela dyplomatycznego Strony wysyłającej na terytorium Strony przyjmującej uważany jest przedstawiciel zaakceptowany przez Stronę przyjmującą. Stałemu przedstawicielowi Strony wysyłającej przysługuje tytuł ambasadora.
2. Strona przyjmująca może w każdym czasie zawiadomić Stronę wysyłającą o wycofaniu akceptacji.
3. W żadnym przypadku treści rozpowszechnione przez ówczesnego przedstawiciela dyplomatycznego w ramach oraz zgodnie z celami ambasady i w duchu niniejszego traktatu nie będą uważane za sprzeczne z prawem Strony przyjmującej oraz nie będą podlegały czynnością urzędowym Strony przyjmującej wykraczającym poza zakres czynności porządkowych.

Artykuł IV
Postanowienia końcowe
1. Traktat podlega ratyfikacji i wejdzie w życie w dniu wymiany dokumentów ratyfikacyjnych, która nastąpi w Wiecznym Mięscie.
2. Traktat zostaje zawarty na czas nieokreśony. Traktat może zostać wypowiedziany w drodze notyfikacji przez każdą ze Stron i utraci moc po upływie miesiąca od dnia wypowiedzenia.

Jego Cesarska Mość,
Piotr Romanow Cesarz Nan Di


Miejsce na podpis Króla Skarlandu
Jego Najjaśniejsza Cesarska Mość, Cesarz Nan Di, Imperator Brodrii, Pan rzeczy widzialnych i niewidzialnych, Książe Aquelii, Pierwszy Margrabia Ocidene Marte
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1426
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Wizyta Cesarza Nan Di

Post autor: Norbert de Catalan »

Jeszcze bym poprosił o jakiś link bo coś znaleźć nie mogę :D
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 10
Rejestracja: 08 lut 2022, 21:36

Re: Wizyta Cesarza Nan Di

Post autor: Piotr Romanow »

Nasz herb znajduje się już w w poście tylko mam problem z rozmiarem, a do Waszego herbu nie mogę się dostać. ;)
Jego Najjaśniejsza Cesarska Mość, Cesarz Nan Di, Imperator Brodrii, Pan rzeczy widzialnych i niewidzialnych, Książe Aquelii, Pierwszy Margrabia Ocidene Marte
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1426
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Wizyta Cesarza Nan Di

Post autor: Norbert de Catalan »

Piotr Romanow pisze: 12 lut 2024, 01:10 Nasz herb znajduje się już w w poście tylko mam problem z rozmiarem, a do Waszego herbu nie mogę się dostać. ;)
Chodziło mi o link do forum :D a herb mi się nie wczytuje... :?
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 10
Rejestracja: 08 lut 2022, 21:36

Re: Wizyta Cesarza Nan Di

Post autor: Piotr Romanow »

W takim razie tutaj zapraszam na forum:
https://forum.bastionpollin.pl/index.php

A tutaj herb Nan Di:
https://kustosz.stempel.org.pl/100505667931998475
Jego Najjaśniejsza Cesarska Mość, Cesarz Nan Di, Imperator Brodrii, Pan rzeczy widzialnych i niewidzialnych, Książe Aquelii, Pierwszy Margrabia Ocidene Marte
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 10
Rejestracja: 08 lut 2022, 21:36

Re: Wizyta Cesarza Nan Di

Post autor: Piotr Romanow »

Umowa została ratyfikowana w Nan Di
https://forum.bastionpollin.pl/viewtopi ... 3248#p3248
Jego Najjaśniejsza Cesarska Mość, Cesarz Nan Di, Imperator Brodrii, Pan rzeczy widzialnych i niewidzialnych, Książe Aquelii, Pierwszy Margrabia Ocidene Marte
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sala Marmurowa”