Witam serdecznie!

Jesteś nowym mieszkańcem Królestwa Skarlandu? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na początek.
Aleksandr Romadonow Stempel
Posty: 21
Rejestracja: 24 sie 2023, 16:04

Re: Witam serdecznie!

Post autor: Aleksandr Romadonow »

Norbert de Catalan pisze: 26 sie 2023, 21:29 Zasadniczo chodziło mi o bardziej szczegółową lokalizację na kontynencie :D
Jak widać sąsiadujemy (chcemy sąsiadować) z RON od zachodu, z Wami od południa i delikatnie z Bizancjum na południowym zachodzie.
Александр Николаевич Ромадонов

Poseł Nadzwyczajny i Pełnomocny Carstwa Rusowskiego
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1474
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Witam serdecznie!

Post autor: Norbert de Catalan »

Aaaa faktycznie :D Średnio odnajduje się w tamtej części kontynentu - zastanawiałem się co to za bajoro macie na południu :lol:
Wszystko już jest jasne. Tak więc z mojej strony mogę jedynie powiedzieć że czekam na wniosek w siedzibie Generalitatu, ale najpierw sprawy formalne - ratyfikujcie konwencje :D
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Aleksandr Romadonow Stempel
Posty: 21
Rejestracja: 24 sie 2023, 16:04

Re: Witam serdecznie!

Post autor: Aleksandr Romadonow »

No to do do stycznia poczekamy heh.
Александр Николаевич Ромадонов

Poseł Nadzwyczajny i Pełnomocny Carstwa Rusowskiego
Awatar użytkownika
F. hr. Vazquez de Saavedra Stempel
Hrabia
Hrabia
Posty: 139
Rejestracja: 25 mar 2020, 17:28
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Re: Witam serdecznie!

Post autor: F. hr. Vazquez de Saavedra »

Władimir I Iwanowicz pisze: 25 sie 2023, 16:04 Witam wszystkich mieszkańców Turetii!
Nazywam się Władimir I Iwanowicz Gorczakow. Jestem carem Rusowii i stamtąd przybywam, aby Was odwiedzić.
Pozdrawiam.
Niezmiernie miło mi jest powitać w Królestwie Skarlandu Waszą Cesarską Wysokość! :)
Francisco Vazquez de Saavedra
1. Przewodniczący Generalitatu Królestwa Skarlandu - od 27 marca 2020 r.
Przewodniczący Rządu Federalnego Królestwa Skarlandu - od 27 listopada 2013 r. do 15 stycznia 2014 r.
2. Przewodniczący Inicjatywy Obywatelskiej Ocalenia Narodowego - od 19 lipca do 26 listopada 2013 r. Członek IOON - od 16 czerwca 2013 r.
Przywódca manifestacji obywatelskiej z dnia 17 czerwca 2013 r.
Autor "Carta Abierta" - listu otwartego skierowanego do członków IOON
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwie 2020, 17:56

Medale Pamiatkowe

Re: Witam serdecznie!

Post autor: Vilarte »

Władimir I Iwanowicz pisze: 25 sie 2023, 16:04 Witam wszystkich mieszkańców Turetii!
Nazywam się Władimir I Iwanowicz Gorczakow. Jestem carem Rusowii i stamtąd przybywam, aby Was odwiedzić.
Pozdrawiam.
Również witam, chociaż bardziej jako ktoś pomiędzy gościem a mieszkańcem Królestwa. Mam nadzieję, że doczekamy czasów, kiedy znowu aktywność wystrzeli i pojawią się nowi ludzie i nowi odwiedzający.
https://www.facebook.com/Hasseland/

Santiago Vilarte
Lord Szambelan Hasselandu
Mer Angemontu
Prezes SZSzachu
TBC
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z Nami!”