Przywitanie z poślizgiem kwadransu... może dwóch

Jesteś nowym mieszkańcem Królestwa Skarlandu? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na początek.
Awatar użytkownika
Piwski Sroczyński Stempel
Posty: 39
Rejestracja: 08 gru 2023, 23:32

Medale Pamiatkowe

Przywitanie z poślizgiem kwadransu... może dwóch

Post autor: Piwski Sroczyński »

Może nie jest to mój pierwszy post na forum Królestwa Skarlandu... no ale cóż, jednak wypada w tej kategorii coś napisać i się przedstawić. Jestem Piwski Żmij-Sroczyński. W mikroświecie udzielam się głównie w Sarmacji, której jestem obywatelem, w Leocji i może w nieco mniej znanym, ale przez to nie mniej kochanym przeze mnie Najjaśniejszym Arcybiskupim Mieście Osieku i Jego Okręgu - który zresztą jest moim wypieszczonym dzieckiem. Mam zaszczyt, z woli Kapituły Osieckiej stać na czele Kościoła Powszechnego Pollinu, który podjął się misji odbudowy v-światowego życia religijnego.

Mam nadzieję, że będzie on z sumiennością realizować swoją misję w Skarlandzie. IRL jestem wielkim zwolennikiem idei Hispanidadu i dzieckiem latinistas, więc mam nadzieję, że Skarland będzie miał szansę odżyć... to byłoby ciekawe miejsce na spędzanie deficytowego, ale pojawiającego się czasami, wolnego czasu. Cieszę się, że udało mi się po problemach zarejestrować :lol: :lol:
(—) Piwski Żmij-Sroczyński

Arcybiskup Osieka, Sługa Sług Bożych
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1441
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Przywitanie z poślizgiem kwadransu... może dwóch

Post autor: Norbert de Catalan »

Witam na skarlandzkiej ziemi. Podziwiam zaangażowanie w kilku mikronacjach - mi jakoś dziwnym trafem nigdy nie udało się w innych mikronacjach pozostać... może to przez przywiązanie do Skarlandu :D Cieszymy się że udało się przebrnąć przez pytanie konkursowe bez większych problemów :D
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Piwski Sroczyński Stempel
Posty: 39
Rejestracja: 08 gru 2023, 23:32

Medale Pamiatkowe

Re: Przywitanie z poślizgiem kwadransu... może dwóch

Post autor: Piwski Sroczyński »

Co do aktywności w wielu mikronacjach, to też nie jest tak, że ona jest stała i intensywna. Pomiędzy moim Osiekiem, Sarmacją a Leocją tutaj ta uwaga się przenosi, czasami z Sarmacji czy Leocji potrafię po prostu zniknąć, ale i równie niespodziewanie się pojawić. A teraz, w trochę innym charakterze, ale dojdzie też, mam nadzieję, epizodyczna aktywnie w Skarlandzie
(—) Piwski Żmij-Sroczyński

Arcybiskup Osieka, Sługa Sług Bożych
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z Nami!”