Καλό απόγευμα

Jesteś nowym mieszkańcem Królestwa Skarlandu? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na początek.
Awatar użytkownika
Aleksy I Komnen Stempel
Posty: 32
Rejestracja: 25 gru 2023, 2:22

Medale Pamiatkowe

Καλό απόγευμα

Post autor: Aleksy I Komnen »

Καλό απόγευμα,
Dobry wieczór.
Jestem Aleksy Komnen, nowy władca Cesarstwa Bizantyjskiego. Przybywam do Królestwa Skarlandu w celach dyplomatycznych. Chcę zaprosić jego Królewską Mość @Norbert de Catalan na moją koronację cesarską. A przy okazji później potwierdzić istnienie relacji dyplomatycznych pomiędzy Bizancjum i Skarlandem. :)

Z wyrazami cesarskiego szacunku.
Aleksy I Komnen
Władca Cesarstwa Bizantyjskiego
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Posty: 222
Rejestracja: 11 kwie 2020, 17:56

Medale Pamiatkowe

Re: Καλό απόγευμα

Post autor: Vilarte »

Dobry wieczór,

co prawda nie jestem przedstawicielem władz skarlandzkich, ale w zasadzie jestem już mieszkańcem tego kraju, więc mogę powiedzieć, że miło nam gościć :)
https://www.facebook.com/Hasseland/

Santiago Vilarte
Lord Szambelan Hasselandu
Mer Angemontu
Prezes SZSzachu
TBC
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1441
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Καλό απόγευμα

Post autor: Norbert de Catalan »

Aleksy I Komnen pisze: 25 gru 2023, 2:27 Καλό απόγευμα,
Dobry wieczór.
Jestem Aleksy Komnen, nowy władca Cesarstwa Bizantyjskiego. Przybywam do Królestwa Skarlandu w celach dyplomatycznych. Chcę zaprosić jego Królewską Mość @Norbert de Catalan na moją koronację cesarską. A przy okazji później potwierdzić istnienie relacji dyplomatycznych pomiędzy Bizancjum i Skarlandem. :)

Z wyrazami cesarskiego szacunku.
Witam Waszą Cesarską Mość,

niestety przez sprawy realowe (praca, przedświąteczny szał zakupów) niedane było mi dotrzeć na koronację. Jeżeli chodzi o kwestie dyplomatyczne to jeżeli traktat nie został uznany za nieważny lub wypowiedziany to znaczy że nadal pozostaje w mocy - sprawdzę i jeżeli stan prawny będzie dla Nas niezadowalający to na pewno oficjalne stosunki dyplomatyczne przypieczętowane traktatem zostaną odnowione.
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Aleksy I Komnen Stempel
Posty: 32
Rejestracja: 25 gru 2023, 2:22

Medale Pamiatkowe

Re: Καλό απόγευμα

Post autor: Aleksy I Komnen »

Vilarte pisze: 27 gru 2023, 1:16 Dobry wieczór,

co prawda nie jestem przedstawicielem władz skarlandzkich, ale w zasadzie jestem już mieszkańcem tego kraju, więc mogę powiedzieć, że miło nam gościć :)
Dobry wieczór. Dziękuję za powitanie.
Norbert de Catalan pisze: 27 gru 2023, 14:38Witam Waszą Cesarską Mość,

niestety przez sprawy realowe (praca, przedświąteczny szał zakupów) niedane było mi dotrzeć na koronację. Jeżeli chodzi o kwestie dyplomatyczne to jeżeli traktat nie został uznany za nieważny lub wypowiedziany to znaczy że nadal pozostaje w mocy - sprawdzę i jeżeli stan prawny będzie dla Nas niezadowalający to na pewno oficjalne stosunki dyplomatyczne przypieczętowane traktatem zostaną odnowione.
Dziękuję za miłe powitanie.
Chciałbym prosić Waszą Królewską Mość o zmianę mojej grupy na gość zagraniczny. :)
Z mojej strony, co do spraw dyplomatycznych, przesyłam zapewnienie WKM, że Bizancjum nie wypowiedziało traktatu i utrzymujemy go w mocy. :D
Aleksy I Komnen
Władca Cesarstwa Bizantyjskiego
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1441
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Καλό απόγευμα

Post autor: Norbert de Catalan »

Aleksy I Komnen pisze: 10 lut 2024, 21:44 Chciałbym prosić Waszą Królewską Mość o zmianę mojej grupy na gość zagraniczny. :)
Z mojej strony, co do spraw dyplomatycznych, przesyłam zapewnienie WKM, że Bizancjum nie wypowiedziało traktatu i utrzymujemy go w mocy. :D
Zaległości związane z dodaniem do grupy właśnie nadrobiłem :D
Zawarty Traktat pozostaje w mocy więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko zacieśniać relacje między naszymi krajami :D
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z Nami!”