Wizyta dyplomatyczna L.Dalkowskiego

Jesteś nowym mieszkańcem Królestwa Skarlandu? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na początek.
Awatar użytkownika
Enrique Sánchez Oviedo Stempel
Posty: 553
Rejestracja: 22 lut 2021, 12:58
Lokalizacja: Walencja

Odznaczenia

Re: Wizyta dyplomatyczna L.Dalkowskiego

Post autor: Enrique Sánchez Oviedo »

Laudetur Iesus Christus!
Witam w Skarlandzie. :)
/-/ Abp Enrique hrabia Sánchez Oviedo, OSI
Prymas Królestwa Skarlandu
Arcybiskup Walencji
Alkad Miasta Oviedo
Obrazek
Awatar użytkownika
Ludwik Dalkowski
Posty: 9
Rejestracja: 16 lip 2021, 20:03

Re: Wizyta dyplomatyczna L.Dalkowskiego

Post autor: Ludwik Dalkowski »

Dziękuję wszystkim za powitanie mnie w Królestwie Skarlandu.
Odnośnie lokacji Turetii to sprawa wygląda następująco:
Aktualnie posiadamy roboczą mapę wyspy na której położona jest Turetia jednak naszym celem jest osiedlenie się na kontynencie Vaarland. Jesteśmy gotowi do zaakceptowania wszelkich możliwości jakie zostaną nam postawione. W kwestii położenia geograficznego jako kraj młody i dopiero wschodzący zdajemy się na państwa doświadczone, które już zadomowiły się w tym rejonie świata. Nie chcemy narzucać własnych granic oraz położenia. Jedyne czego byśmy mogli oczekiwać to ogólnej zgody państw Vaarlandu na jakąś lokalizację.
Hrabia Ludwik Dalkowski,
Sekretarz Stanu na Dworze Królewskim Kazimierza Sakowicza w Królestwie Turetii.

Obrazek
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Posty: 2390
Rejestracja: 07 sie 2020, 12:37
Lokalizacja: Valencia

Odznaczenia

Re: Wizyta dyplomatyczna L.Dalkowskiego

Post autor: Miguel de Catalan »

Skorzystam z tej mapy choć nie jest ona aktualnie obowiązującą, a raczej nie będzie już po Zjeździe Vaarlandu. :)

Obrazek

Najbliżej do projektu Turetii jest ziemia Osterii. Mielibyście do dyspozycji około 80 000 km². Dawniej mieszkało tam około 3 mln ludzi, myślę, że skoro Turetia jest, ma być rozwiniętym, nowoczesnym państwem to spokojnie będzie mogło mieć nawet 5, 10 milionów ludzi, wirtualnych obywateli. :)
Awatar użytkownika
Bruno Petrowicz Catalan Stempel
Osoba spokrewniona z Rodziną Królewską
Osoba spokrewniona z Rodziną Królewską
Posty: 1240
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:17
Lokalizacja: Zamek Bracz

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Wizyta dyplomatyczna L.Dalkowskiego

Post autor: Bruno Petrowicz Catalan »

Przedstawiona mapa pochodzi z początków istnienia kontynentu i jest tak dalece nieaktualna że branie jej pod uwagę w rozważaniach nad lokacja jakiegokolwiek kraju mija się z celem. Potrzebna jest mapa później wydana i uwzględniająca zmiany jakie na kontynencie zaszły.

MARZEC 2017
Obrazek

Myslę jednak że najlepiej będzie posłużyć się mapą która uwzględnia te zmiany które nastąpiły po 2020.

LIPIEC 2021
Obrazek
Bruno Petrowicz Catalan
Obrazek
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Posty: 2390
Rejestracja: 07 sie 2020, 12:37
Lokalizacja: Valencia

Odznaczenia

Re: Wizyta dyplomatyczna L.Dalkowskiego

Post autor: Miguel de Catalan »

Skąd ma Ekscelencja tą drugą mapę?

Ja dałem tamtą mapkę bo ważne dla mnie było to gdzie leży Osteria a nie jak wyglądały inne państwa. Jednak ta mapa aktualne jest według mnie świetną robotą i gratuluję temu kto ją zrobił. Dobrze byłoby do czasu Zjazdu Vaarlandu aby zrobić ją w nieco większym wymiarze i poprawić ostrość. :)
Awatar użytkownika
Enrique Sánchez Oviedo Stempel
Posty: 553
Rejestracja: 22 lut 2021, 12:58
Lokalizacja: Walencja

Odznaczenia

Re: Wizyta dyplomatyczna L.Dalkowskiego

Post autor: Enrique Sánchez Oviedo »

Pomysł umiejscowienia Turetii na miejscu dawnej Osterii wydaje się być dobrym, gdyż ułatwia to sprawę.
Chciałbym jednak zwrócić uwagę Waszej Książęcej Wysokości, że z zapowiadanego Zjazdu na razie nici, i ciągle padają tylko słowa a nie widać żadnej realnej pracy i działań w kierunku realizacji tegoż projektu. Nie chce tu też insynuować, że rzuca Pan słowa na wiatr i mąci nas hasełkami wyborczymi ale na to wygląda. :|
/-/ Abp Enrique hrabia Sánchez Oviedo, OSI
Prymas Królestwa Skarlandu
Arcybiskup Walencji
Alkad Miasta Oviedo
Obrazek
Awatar użytkownika
Ludwik Potocki Catalan
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2020, 20:29
Lokalizacja: Walencja

Odznaczenia

Re: Wizyta dyplomatyczna L.Dalkowskiego

Post autor: Ludwik Potocki Catalan »

Przewielebny Monsinior jestem przekonany, że mój ojciec stara się jak może i robi co w jego mocy aby zrealizować, swoje pomysły oraz wypełnić swoje przeznaczenie i obowiązki jakie ma. Proszę, jednak uważać, bo zwraca się Przewielebny Ksiądz Prałat do Króla Polskiego i Wielkiego Księcia Litwy, władcy jednego z vaarlandzkich państw. Kazdy Mikronauta narażony jest na realiozę i z tego co przeczytałem to i Michała IV ona nie omija, dlatego nie byłbym taki ostry w ocenie poczynań księcia Skarlandu oraz władcy RON. Pozdrawiam.
Ludwik Potocki Catalan
Awatar użytkownika
Enrique Sánchez Oviedo Stempel
Posty: 553
Rejestracja: 22 lut 2021, 12:58
Lokalizacja: Walencja

Odznaczenia

Re: Wizyta dyplomatyczna L.Dalkowskiego

Post autor: Enrique Sánchez Oviedo »

Ludwik Potocki Catalan pisze: 22 lip 2021, 11:41 Przewielebny Monsinior jestem przekonany, że mój ojciec stara się jak może i robi co w jego mocy aby zrealizować, swoje pomysły oraz wypełnić swoje przeznaczenie i obowiązki jakie ma. Proszę, jednak uważać, bo zwraca się Przewielebny Ksiądz Prałat do Króla Polskiego i Wielkiego Księcia Litwy, władcy jednego z vaarlandzkich państw. Kazdy Mikronauta narażony jest na realiozę i z tego co przeczytałem to i Michała IV ona nie omija, dlatego nie byłbym taki ostry w ocenie poczynań księcia Skarlandu oraz władcy RON. Pozdrawiam.
Ma Pan trochę racji.

@Miguel de Catalan Przepraszam, nie powinienem tak pisać.
/-/ Abp Enrique hrabia Sánchez Oviedo, OSI
Prymas Królestwa Skarlandu
Arcybiskup Walencji
Alkad Miasta Oviedo
Obrazek
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Posty: 2390
Rejestracja: 07 sie 2020, 12:37
Lokalizacja: Valencia

Odznaczenia

Re: Wizyta dyplomatyczna L.Dalkowskiego

Post autor: Miguel de Catalan »

@Enrique Sánchez Oviedo Dobrze, ja się nie obrażam. Ma czcigodny trochę racji. Postaram się bardziej za to zabrać. :)
Awatar użytkownika
Karsten Cayetana Stempel
Señor
Señor
Posty: 334
Rejestracja: 22 mar 2021, 18:50

Odznaczenia

Re: Wizyta dyplomatyczna L.Dalkowskiego

Post autor: Karsten Cayetana »

Ja proponuję umieścić Turetie na ziemiach pomiędzy RON a Cesarstwem Niemieckim. Wtedy też wypełni się pustka na mapie.
Karsten Cayetana, były Prezydent Kortezów Generalnych.
Hildago Królestwa Skarlandu.
Dawniej Trener Scarlañia Valencia.
Aktualnie Selekcjoner Reprezentacji Skarlandu.
Obrazek
Ambasador w Królestwie Santery i Królestwie Turetii:
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z Nami!”