Plany na najbliższy weekend

Miejsce urzędowania Jego Królewskiej Wysokości Norberta de Catalán i Jego Dworu.

Moderator: Król

Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1464
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Plany na najbliższy weekend

Post autor: Norbert de Catalan »

Moi drodzy

Skarland wymaga pewnego ogarnięcia (w sensie forum) bo zrobił nam się tu mały bałagan. W związku z czym w ten weekend planuje uporządkować pewne działy - to co zbędne zostanie zamknięte i poddane archiwizacji.

Odnośnie instytucji państwowych to pojawi się rozporządzenie odnośnie zawieszenia działalności Królewskiej Akademii Skarlandu ponieważ jest to instytucja, która jak dotąd zajęła się głównie opisami dziejów realnej Hiszpanii niż Skarlandu więc nie widzę potrzeby aby ta instytucja przynajmniej w tej chwili funkcjonowała.
Skarlandzkie Siły Samoobrony zostaną rozporządzeniem przemianowane na Skarlandzkie Siły Obronne bo 3xS w skrócie źle się kojarzy, dokonam też pewnych relokacji wojska do poszczególnych Krajów Korony Królestwa Skarlandu aby było wiadomo co gdzie i w jakiej liczbie stacjonować będzie.

Jeżeli uda mi się uruchomić phpbank (bo dorwałem jakąś wersję tego skryptu) to zastąpi on Bank Rezerw w Walencji, Bank Narodowy w Grodźcu, Banque de France i Banco de Estella.

Zmiany w Krajach Korony Królestwa Skarlandu po za ustanowieniem oficjalnych symboli otrzymają szereg grafik standaryzujących dokumenty urzędowe czy same urzędy (wzorowałem się tak troszkę na Sarmacji).

Dziennik Urzędowy Królestwa Skarlandu również przejdzie kilka zmian, w jego struktury zostaną włączone Dzienniki Urzędowe Krajów Koronnych a całość do końca roku planuję przenieść na oddzielną stronę.

Co do samej strony głównej Królestwa Skarlandu to niestety prace nad nią mi się przedłużają - miała być pod koniec września ale wystąpiły pewne komplikacje techniczne i trochę mnie choroba rozłożyła.

Narazie to tyle :)
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Posty: 2390
Rejestracja: 07 sie 2020, 12:37
Lokalizacja: Valencia

Odznaczenia

Re: Plany na najbliższy weekend

Post autor: Miguel de Catalan »

Brzmi spoko. :)
Awatar użytkownika
Bruno Petrowicz Catalan Stempel
Osoba spokrewniona z Rodziną Królewską
Osoba spokrewniona z Rodziną Królewską
Posty: 1240
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:17
Lokalizacja: Zamek Bracz

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Plany na najbliższy weekend

Post autor: Bruno Petrowicz Catalan »

Trzymam kciuki. :)
Bruno Petrowicz Catalan
Obrazek
Awatar użytkownika
Ludwik Potocki Catalan
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2020, 20:29
Lokalizacja: Walencja

Odznaczenia

Re: Plany na najbliższy weekend

Post autor: Ludwik Potocki Catalan »

Ambitnie i dobrze. :)
Ludwik Potocki Catalan
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1464
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Plany na najbliższy weekend

Post autor: Norbert de Catalan »

Panie i Panowie łapię maluteńkie opóźnienie z powodu rozkręcania biznesu - szkoda, że dopiero teraz na to wpadłem a nie 10 lat temu XD
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Posty: 2390
Rejestracja: 07 sie 2020, 12:37
Lokalizacja: Valencia

Odznaczenia

Re: Plany na najbliższy weekend

Post autor: Miguel de Catalan »

Norbert de Catalan pisze: 13 paź 2021, 19:38 Panie i Panowie łapię maluteńkie opóźnienie z powodu rozkręcania biznesu - szkoda, że dopiero teraz na to wpadłem a nie 10 lat temu XD
Praca i real są ważniejsze od mikro. :) Każdy to wie, choć fajnie byłoby gdyby mieć dużo czasu, i pieniędzy bez dużego wysiłku. Ale to utopia.
Awatar użytkownika
Ludwik Potocki Catalan
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2020, 20:29
Lokalizacja: Walencja

Odznaczenia

Re: Plany na najbliższy weekend

Post autor: Ludwik Potocki Catalan »

Norbert de Catalan pisze: 13 paź 2021, 19:38 Panie i Panowie łapię maluteńkie opóźnienie z powodu rozkręcania biznesu - szkoda, że dopiero teraz na to wpadłem a nie 10 lat temu XD
Nigdy nie jest na nic za późno. :) Chyba, że do toalety... :? :lol:
Ludwik Potocki Catalan
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Posty: 2390
Rejestracja: 07 sie 2020, 12:37
Lokalizacja: Valencia

Odznaczenia

Re: Plany na najbliższy weekend

Post autor: Miguel de Catalan »

Ludwik Potocki Catalan pisze: 15 paź 2021, 17:22
Norbert de Catalan pisze: 13 paź 2021, 19:38 Panie i Panowie łapię maluteńkie opóźnienie z powodu rozkręcania biznesu - szkoda, że dopiero teraz na to wpadłem a nie 10 lat temu XD
Nigdy nie jest na nic za późno. :) Chyba, że do toalety... :? :lol:
Nie no.. To żeś walnął teraz... :lol:
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1464
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Plany na najbliższy weekend

Post autor: Norbert de Catalan »

Miguel de Catalan pisze: 15 paź 2021, 17:24
Ludwik Potocki Catalan pisze: 15 paź 2021, 17:22
Norbert de Catalan pisze: 13 paź 2021, 19:38 Panie i Panowie łapię maluteńkie opóźnienie z powodu rozkręcania biznesu - szkoda, że dopiero teraz na to wpadłem a nie 10 lat temu XD
Nigdy nie jest na nic za późno. :) Chyba, że do toalety... :? :lol:
Nie no.. To żeś walnął teraz... :lol:
Ważne, że z przytupem :lol:
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1464
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Plany na najbliższy weekend

Post autor: Norbert de Catalan »

Moi drodzy jak tylko jutro wieczorem wrócę z wyjazdu służbowego oficjalnie ukażą się akty prawne potwierdzające ostatnie moje działania:
1. Rozwiązanie Generalitatu z dniem 26.10.2021.
2. Rozwiązanie Korony Królestwa Francji i włączenie do Korony Królestwa Skarlandu z dniem 26.10.2021.
3. Odebranie obywatelstwa osobom, które w dniach 25.09.2021 - 25.10.2021 nielogowały się.
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Pałac Królewski El Escorial w Walencji”