¡Hola!

Jesteś nowym mieszkańcem Królestwa Skarlandu? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na początek.
Awatar użytkownika
Alfred Fabian von Tehen-Dżek
Posty: 28
Rejestracja: 02 lut 2021, 13:00

¡Hola!

Post autor: Alfred Fabian von Tehen-Dżek »

¡Hola!

Jestem Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek. W mikronacjach działam niemalże nieprzerwanie od końcówki stycznia 2017 roku, na początku w Sarmacji i Baridasie, później również na Nordacie, zarówno w Muratyce jak i Unii Trzech Narodów (później - Federacji Nordackiej oraz obecnym Związku Winkulijskim). Od pewnego czasu działam również w Hasselandzie.

Ostatnio dużo negatywnych emocji sprawiło, że pora w końcu wybrać się gdzieś na urlop i zresetować. Wybór padł na Skarland - mikronację, która już od dawna bardzo mnie interesowała i od dłuższego czasu planowałem tutaj zagościć - jeżeli nie na dłużej, to na krócej. Myślę, że ten moment nadszedł, w przeddzień tak ważnego wydarzenia w Królestwie Skarlandu, jak RMAW, w którym oczywiście zamierzam walczyć o najwyższe pozycje.

Przede wszystkich, jestem informatykiem, chociaż nie jestem osobą, która potrafi tworzyć zaawansowane programy. Systemu gospodarczego jeszcze nie napisałem :lol: Dodatkowo całkiem nieźle sobie radzę w zbieraniu informacji w eleganckie przeglądy i ogólnie jeżeli chodzi o politykę informacyjną, czym długo zajmowałem się zaczynając swoją karierę w Sarmacji. Przyjemność sprawia mi też rozwój kultury, czy to poprzez opisywanie obiektów architektonicznych, czy poprzez rozwój sztuki kulinarnej. Mam nadzieję, że uda mi się tymi umiejętnościami jakoś pozytywnie zaangażować w życie Skarlandczyków :)

Poza tym interesuje mnie "oręż", ale tych naprawdę bardzo dawnych lat - bronie starożytnych Persów, czy też tych, z czasów Cesarstwa Rzymskiego. Nie jestem jednak fanem wszelako pojętej wojny, czy służby wojskowej.

Ostatnio mam również pewien uraz do pewnej "fabularyzacji i narracji", więc wolałbym osobiście nie brać udziału w wszelkiego rodzaju bankietach, balach itp. Mam nadzieję, że nie będzie to przeszkodą do działalności w Skarlandzie!
Awatar użytkownika
Adelaide von Hohenburg Stempel
Hrabina
Hrabina
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2021, 16:18
Lokalizacja: Acri

Re: ¡Hola!

Post autor: Adelaide von Hohenburg »

Witamy serdecznie w Skarlandzie!
Obrazek
(-) Adelaide von Hohenburg
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Hidalgo
Hidalgo
Posty: 614
Rejestracja: 07 wrz 2020, 23:01

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: ¡Hola!

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Witam i ja! Cieszę sie, że poniekąd przyczyniłem się do pojawienia się Szanownego w Skarlandzie. ;)
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Posty: 2390
Rejestracja: 07 sie 2020, 12:37
Lokalizacja: Valencia

Odznaczenia

Re: ¡Hola!

Post autor: Miguel de Catalan »

Witamy w Skarlandzie.
Maurycy Orański-Nassau
Posty: 27
Rejestracja: 26 paź 2021, 10:49

Re: ¡Hola!

Post autor: Maurycy Orański-Nassau »

Witam i ja. Ciekawie spotkać kogoś o zupełnie innym poglądzie na działalność w mikronacjach
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Hidalgo
Hidalgo
Posty: 614
Rejestracja: 07 wrz 2020, 23:01

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: ¡Hola!

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Maurycy Orański-Nassau pisze: 05 lis 2021, 12:37 Witam i ja. Ciekawie spotkać kogoś o zupełnie innym poglądzie na działalność w mikronacjach
Inny pogląd? A to o które zdanie chodzi Szanownemu?
Awatar użytkownika
Bruno Petrowicz Catalan Stempel
Osoba spokrewniona z Rodziną Królewską
Osoba spokrewniona z Rodziną Królewską
Posty: 1240
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:17
Lokalizacja: Zamek Bracz

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: ¡Hola!

Post autor: Bruno Petrowicz Catalan »

Witam Pana. Skarland to naprawdę przyjazne miejsce i każdy kto pragnie dołączyć do tutejszej społeczności ma wyjątkową możliwość do spełnienia swych marzeń i ambitnych planów.
Bruno Petrowicz Catalan
Obrazek
Awatar użytkownika
Ludwik Tomović Stempel
Posty: 70
Rejestracja: 11 kwie 2020, 21:28

Re: ¡Hola!

Post autor: Ludwik Tomović »

O proszę, kolejna znajoma twarz :)
Obrazek

/-/
dr net. chor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavinii
Maurycy Orański-Nassau
Posty: 27
Rejestracja: 26 paź 2021, 10:49

Re: ¡Hola!

Post autor: Maurycy Orański-Nassau »

Heinz-Werner Grüner pisze: 05 lis 2021, 13:41
Maurycy Orański-Nassau pisze: 05 lis 2021, 12:37 Witam i ja. Ciekawie spotkać kogoś o zupełnie innym poglądzie na działalność w mikronacjach
Inny pogląd? A to o które zdanie chodzi Szanownemu?
O stosunek do narracji i służby wojskowej. Nie wiedziałem jakim słowem to określić.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Hidalgo
Hidalgo
Posty: 614
Rejestracja: 07 wrz 2020, 23:01

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: ¡Hola!

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ok. Z tymże, tak mi się przynajmniej wydaje, to narracja u Szanownego Alfreda "hulała", ale zmieniło się kiedy "...mam również pewien uraz do pewnej "fabularyzacji i narracji"... ;)
Nie no tak tylko piszę. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z Nami!”