Ambasada Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Enrique Sánchez Oviedo Stempel
Posty: 553
Rejestracja: 22 lut 2021, 12:58
Lokalizacja: Walencja

Odznaczenia

Re: Ambasada Księstwa Sarmacji

Post autor: Enrique Sánchez Oviedo »

Gratuluję osobom, które się dostały do Sejmu. Powodzenia.
Dziękujemy za informacje z Sarmacji. :)
/-/ Abp Enrique hrabia Sánchez Oviedo, OSI
Prymas Królestwa Skarlandu
Arcybiskup Walencji
Alkad Miasta Oviedo
Obrazek
Awatar użytkownika
Filip I Gryf Stempel
Posty: 26
Rejestracja: 05 kwie 2020, 15:21

Re: Ambasada Księstwa Sarmacji

Post autor: Filip I Gryf »

Dziękuję bardzo i za siebie. :D
Sporo się ostatnio działo i na pewno będzie z racji na nową sejmową kadencję.
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Posty: 2390
Rejestracja: 07 sie 2020, 12:37
Lokalizacja: Valencia

Odznaczenia

Re: Ambasada Księstwa Sarmacji

Post autor: Miguel de Catalan »

Dziękujemy za wieści z Sarmacji. :) Polecamy przesyłać władzom oraz obywatelom sarmackim również i od nas informacje co pewnie jest robione w jakiś raportach ambasadorów, ale mimo to, o to proszę. :) ;)
Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
Filip I Gryf Stempel
Posty: 26
Rejestracja: 05 kwie 2020, 15:21

Re: Ambasada Księstwa Sarmacji

Post autor: Filip I Gryf »

Miguel de Catalan pisze: 25 sty 2022, 20:35 Dziękujemy za wieści z Sarmacji. :) Polecamy przesyłać władzom oraz obywatelom sarmackim również i od nas informacje co pewnie jest robione w jakiś raportach ambasadorów, ale mimo to, o to proszę. :) ;)
Pozdrawiam,
Tak też i się będzie działo. :D
Awatar użytkownika
Filip I Gryf Stempel
Posty: 26
Rejestracja: 05 kwie 2020, 15:21

Re: Ambasada Księstwa Sarmacji

Post autor: Filip I Gryf »

W ostatnich dniach w Księstwie Sarmacji było bardzo aktywnie. Wybrany w dniach 22-23 stycznia 2022 r. Sejm wybrał spośród Posłów Marszałka Sejmu oraz zawnioskował do Księcia o powołanie Kanclerza na kolejne trzy miesiące.

Mimo że weekend był przepełniony różnymi wydarzeniami, to już w poniedziałek, 24 stycznia 2022 r., Jego Książęca Mość Arkadiusz Maksymilian ogłosił początek prac nad gruntowną reformą prawną w Księstwie — jej celem będzie między innymi odświeżenie i uproszczenie obowiązujących od lat procedur, a także dostosowanie prawa do aktualnych potrzeb mieszkańców Księstwa Sarmacji.

27 stycznia 2022 r. Jego Książęca Mość Arkadiusz Maksymilian powołał JKW Filipa I Gryfa na urząd Kanclerza Księstwa Sarmacji. Nowo powołanemu Kanclerzowi jeszcze tego samego dnia udało się sformować Radę Ministrów, a jej członkami zostali Anastasia Windsachen, Santiago Vilarte von Hippogriff, Krzysztof Windsor oraz Jakub Wysocki.

BAZTEK, sarmacka agencja kosmiczna, 28 stycznia 2022 r. wystrzeliła na Niską Orbitę Okołopollińską satelitę "CatSAT". Przebieg tego kosmicznego wydarzenia można obejrzeć na forum Księstwa Sarmacji. Podczas pobytu na orbicie satelita zajmie się przeprowadzaniem badań w zakresie promieniowania elektromagnetycznego.

W połowie stycznia swoją działalność zainagurowała sarmacka kablówka — "Telewizja Sarm". Kilka dni temu telewizja opublikowała swoje drugie wydanie Sarmackiej Panoramy. W programie można usłyszeć o ostatnich wydarzeniach w Księstwie Sarmacji.
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1410
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Ambasada Księstwa Sarmacji

Post autor: Norbert de Catalan »

Ciekawa inicjatywa z tą telewizją - aż mi się przypomniały czasy Skarlandzkiej Telewizji :D
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Posty: 2390
Rejestracja: 07 sie 2020, 12:37
Lokalizacja: Valencia

Odznaczenia

Re: Ambasada Księstwa Sarmacji

Post autor: Miguel de Catalan »

Norbert de Catalan pisze: 29 sty 2022, 12:28 Ciekawa inicjatywa z tą telewizją - aż mi się przypomniały czasy Skarlandzkiej Telewizji :D
A taki niezdecydowany, obojętny, lub przeciwny jej jest chyba król...
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1410
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Ambasada Księstwa Sarmacji

Post autor: Norbert de Catalan »

Miguel de Catalan pisze: 29 sty 2022, 12:32
Norbert de Catalan pisze: 29 sty 2022, 12:28 Ciekawa inicjatywa z tą telewizją - aż mi się przypomniały czasy Skarlandzkiej Telewizji :D
A taki niezdecydowany, obojętny, lub przeciwny jej jest chyba król...
Mła? Niezdecydowany? Obojętny? I do tego przeciwny? Serio?
Chodzi pomysł reaktywacji po głowie ale do tego trzeba mieć po pierwsze zaplecze - oprogramowanie (a to gdzieś mi po przeprowadzce wcieło) i czas (którego z uwagi na działalność gospodarczą i etat mi chwilowo brakuje) - najpierw dopne do końca te projekty które mam już zaczęte a potem będę myślał o następnych ;)
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Posty: 2390
Rejestracja: 07 sie 2020, 12:37
Lokalizacja: Valencia

Odznaczenia

Re: Ambasada Księstwa Sarmacji

Post autor: Miguel de Catalan »

Norbert de Catalan pisze: 29 sty 2022, 12:38
Miguel de Catalan pisze: 29 sty 2022, 12:32
Norbert de Catalan pisze: 29 sty 2022, 12:28 Ciekawa inicjatywa z tą telewizją - aż mi się przypomniały czasy Skarlandzkiej Telewizji :D
A taki niezdecydowany, obojętny, lub przeciwny jej jest chyba król...
Mła? Niezdecydowany? Obojętny? I do tego przeciwny? Serio?
Chodzi pomysł reaktywacji po głowie ale do tego trzeba mieć po pierwsze zaplecze - oprogramowanie (a to gdzieś mi po przeprowadzce wcieło) i czas (którego z uwagi na działalność gospodarczą i etat mi chwilowo brakuje) - najpierw dopne do końca te projekty które mam już zaczęte a potem będę myślał o następnych ;)
A pamięta Wielmożny król i ojciec naszą jedna z rozmów na temat kanału na YT i możliwości, propozycji mojej i Jose...
Nie musimy teraz mieć kanału i telewizji, wystarczy brać się za gazetę. :) ;)
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1410
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Ambasada Księstwa Sarmacji

Post autor: Norbert de Catalan »

Miguel de Catalan pisze: 29 sty 2022, 12:41
Norbert de Catalan pisze: 29 sty 2022, 12:38
Miguel de Catalan pisze: 29 sty 2022, 12:32
Norbert de Catalan pisze: 29 sty 2022, 12:28 Ciekawa inicjatywa z tą telewizją - aż mi się przypomniały czasy Skarlandzkiej Telewizji :D
A taki niezdecydowany, obojętny, lub przeciwny jej jest chyba król...
Mła? Niezdecydowany? Obojętny? I do tego przeciwny? Serio?
Chodzi pomysł reaktywacji po głowie ale do tego trzeba mieć po pierwsze zaplecze - oprogramowanie (a to gdzieś mi po przeprowadzce wcieło) i czas (którego z uwagi na działalność gospodarczą i etat mi chwilowo brakuje) - najpierw dopne do końca te projekty które mam już zaczęte a potem będę myślał o następnych ;)
A pamięta Wielmożny król i ojciec naszą jedna z rozmów na temat kanału na YT i możliwości, propozycji mojej i Jose...
Nie musimy teraz mieć kanału i telewizji, wystarczy brać się za gazetę. :) ;)
Pamiętam. Dlatego na telewizję czy kanał na YT przyjdzie czas po zamknięciu projektów bieżących ;)
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ambasada Księstwa Sarmacji”