Ponowne przybycie i powitanie

Jesteś nowym mieszkańcem Królestwa Skarlandu? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na początek.
Awatar użytkownika
Aurelio de Medici y Zep Stempel
Kardynał
Kardynał
Posty: 4
Rejestracja: 03 lis 2020, 00:19
Lokalizacja: Państwo Kościelne Rotria

Ponowne przybycie i powitanie

Post autor: Aurelio de Medici y Zep »

Wasza Królewska Mość,
Wielce Dostojni Państwo,

dzięki uprzejmości i pomocy Jego Królewskiej Mości udało mi się odzyskać konto i powrócić do Skarlandu. Wprawdzie zamierzałem odwiedzić Państwa w celu uczestnictwa w dyskusji nt. ostatniego konklawe, ale teraz jest to już zbyteczne, gdyż koleje rzeczy potoczyły się tak, iż sedno sprawy tkwi zupełnie gdzie indziej. Niemniej, w każdej sprawie jestem do dyspozycji Szanownych Państwa i odpowiem na wszelkie pytania dotyczące Rotrii i ostatnich w niej wydarzeń. Przybywam jednak głównie turystycznie i towarzysko. Niewykluczone, że w przyszłości będę chciał zająć się tutejszym Kościołem (z początku może nieoficjalnie), ale nie mogę obiecać, że realny czas mi na to pozwoli. Jedynie obecnie zaznałem krótkiego zastrzyku większej swobody :)
Przykro mi z powodu tego, jak po ujawnieniu prawdy nt. osoby Miguela Catalana i jego klonów oraz klonerskiej siatki, którą współtworzył (lub tworzył ją samodzielnie, kto wie...) ucierpiała demografia Królestwa Skarlandu. Jest to jednak utrata tylko pozorna, w istocie dla interesu państwa bardzo korzystna i pożyteczna. To prawdziwe oczyszczenie. Podobną reakcję immunologiczną przechodzą teraz również inne państwa, w tym Rotria, zaś najbardziej RON, a w mniejszym zakresie również inne. Wierzę w to, że podniesiecie się po ciosach, których zaznaliście.

Cum debita reverentia
Aurelius Laurentinus Carolus magnus dux cardinalis de Medieces et Zepp
Jego Wielkoksiążęca i Arcykatolicka Mość
Aurelio Lorenzo Carlo wielki książę kardynał de Medici y Zep
Suwerenny Wielki Książę Toskanii etc., etc.
Obrazek
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1399
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Ponowne przybycie i powitanie

Post autor: Norbert de Catalan »

Witam Ekscelencje ponownie w Królestwie Skarlandu.

W kwestii Miguela sam jestem sobie winny - można to było wykryć wcześniej, jednak z jednej strony ograniczona dostępność czasu i nie zaznajomienie się w 100% z forum z drugiej przekonanie, że jest fajnie bo obywateli paru i do tego aktywnie działających więc czego chcieć więcej?
Kubeł zimnej wody w postaci tej afery się przydał i teraz jedyne co mogę zrobić to wyprowadzić Skarland na prostą.
W kwestii Kościoła Rotryjskiego to zostaną mu zwrócone wszelkie przekazane na rzecz Skarlandzkiego Kościoła Narodowego mienie.
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z Nami!”