Projekt Ustawy o Gospodarce

Archiwum obrad Zgromadzenia Narodowego od marca 2020 do stycznia 2021
Awatar użytkownika
José Guillermo Potocki Stempel
Posty: 631
Rejestracja: 26 lip 2020, 23:07

Odznaczenia

Re: projekt Ustawy o Gospodarce

Post autor: José Guillermo Potocki »

Ja oczywiście głosuję ZA uchwaleniem tego projektu. Po wprowadzeniu jego w życie powinno żyć nam się lepiej, a państwo zyska dodatkowe źródło narracji i postów.
Dziękuję przy okazji niezastąpionemu Miguelowi za stworzenie struktur Banku oraz firm. A także za dodanie grafik, ikon na nasze forum.
Pozdrawiam.
/-/ Józef Wilhelm Potocki h. Pilawa
Były Przewodniczący Generalitatu Królestwa Skarlandu
Były Gubernator Korony Królestwa Francji
Ambasador Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Palatynacie Leocji i Pustkowiach Winków


Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Posty: 2390
Rejestracja: 07 sie 2020, 12:37
Lokalizacja: Valencia

Odznaczenia

Re: projekt Ustawy o Gospodarce

Post autor: Miguel de Catalan »

Dziękuję za pochwałę. Robię to dla dobra Skarlandu i jego prestiżu i wzrostu. :D :) ;)
Awatar użytkownika
José Guillermo Potocki Stempel
Posty: 631
Rejestracja: 26 lip 2020, 23:07

Odznaczenia

Re: projekt Ustawy o Gospodarce

Post autor: José Guillermo Potocki »

Zatem chyba wszyscy uprawnieni zagłosowali...
/-/ Józef Wilhelm Potocki h. Pilawa
Były Przewodniczący Generalitatu Królestwa Skarlandu
Były Gubernator Korony Królestwa Francji
Ambasador Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Palatynacie Leocji i Pustkowiach Winków


Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Posty: 2390
Rejestracja: 07 sie 2020, 12:37
Lokalizacja: Valencia

Odznaczenia

Re: projekt Ustawy o Gospodarce

Post autor: Miguel de Catalan »

Chyba tak..?
Awatar użytkownika
Bruno Petrowicz Catalan Stempel
Osoba spokrewniona z Rodziną Królewską
Osoba spokrewniona z Rodziną Królewską
Posty: 1240
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:17
Lokalizacja: Zamek Bracz

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: projekt Ustawy o Gospodarce

Post autor: Bruno Petrowicz Catalan »

Wasza Królewska Mość
To zdaje się już wszyscy, którym gospodarka i rozwój kraju leży na sercu.
Bruno Petrowicz Catalan
Obrazek
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1488
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: projekt Ustawy o Gospodarce

Post autor: Norbert de Catalan »

Wolą większości ustawę przyjęto
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Bruno Petrowicz Catalan Stempel
Osoba spokrewniona z Rodziną Królewską
Osoba spokrewniona z Rodziną Królewską
Posty: 1240
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:17
Lokalizacja: Zamek Bracz

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: projekt Ustawy o Gospodarce

Post autor: Bruno Petrowicz Catalan »

I wielkie brawa, bo to ta dziedzina aktywności społecznej, która będzie napędzała aktywność obywateli kraju. :)

Obrazek
Bruno Petrowicz Catalan
Obrazek
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Posty: 2390
Rejestracja: 07 sie 2020, 12:37
Lokalizacja: Valencia

Odznaczenia

Re: projekt Ustawy o Gospodarce

Post autor: Miguel de Catalan »

Mamy założony wątek firmy, w nim będzie się zakładało firmy, pisało też o swojej firmie itd. Każdy kto już zdecyduje się i napiszę w specjalnym wątku co i jak to musi poczekać aż ja stworzę mu subforum jego firmy gdzie będzie on miał możliwość opisania firmy, pisania o codziennym działaniu, wypadkach, pracy, pracownikach itd. Już teraz mówię iż jak tylko dzisiaj zrobię konta bankowe oraz zarys, gotowca i wzór dla firm to
Zostanie obliczone wszytko co potrzeba i zrobimy dobrze działającą gospodarkę samowystarczalną zamkniętą.
Czyli pieniądze nie będą się brały znikąd. Każdy zakup budynków firm czy czegokolwiek będzie dawał, przekazywał pieniądze do skarbu państwa, lub banku.
Bo będzie oddzielne konto banku z którego się będzie np. brało kredyt. Ale to dziś zrobię i myślę że pan Bruno się zgłosi do zostania Generalnym Kontrolerem Finansów. :)
Awatar użytkownika
Bruno Petrowicz Catalan Stempel
Osoba spokrewniona z Rodziną Królewską
Osoba spokrewniona z Rodziną Królewską
Posty: 1240
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:17
Lokalizacja: Zamek Bracz

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: projekt Ustawy o Gospodarce

Post autor: Bruno Petrowicz Catalan »

Mam takie odczucie jakby w Królestwie Skarlandu panował stan wojenny i władzę przejął sekretarz d/s wojska. Przewodniczącego Generalitatu Królestwa Skarlandu praktycznie nie widać. Nie ukazują się żadne rozporządzenia rządu. Za to pana Miguel Jorge Potocki, podejmuje decyzje i układa wszystko wedle własnego uznania. Jest niczym człowiek orkiestra.
Miguel de Catalan pisze: 13 wrz 2020, 10:15 Zostanie obliczone wszytko co potrzeba i zrobimy dobrze działającą gospodarkę samowystarczalną zamkniętą.
Czyli pieniądze nie będą się brały znikąd. Każdy zakup budynków firm czy czegokolwiek będzie dawał, przekazywał pieniądze do skarbu państwa, lub banku.
Bo będzie oddzielne konto banku z którego się będzie np. brało kredyt. Ale to dziś zrobię i myślę że pan Bruno się zgłosi do zostania Generalnym Kontrolerem Finansów. :)
Nie jestem idiota, umiem czytać zapisy ustaw wedle których ma działać bank i gospodarka. Sam zaproponowałem większość jej zapisów. Jeśli pan jako sekretarz d/s wojska wszystko sam założy, poukłada w szufladkach i jeszcze wyda dyspozycja jak owe szufladki otwierać i zamykać, to Generalny Kontroler Finansów jest niepotrzebny. Wystarczy że zastąpi pan na stanowisku swego brata Józefa Wilhelma Potockiego. Ja rozumiem pańskie ambicje, bo każdy jakieś ma, ale nie przyszedłem tu by jedynie wykonywać czyjeś polecenia i stanowić tło dla pańskiego geniuszu organizacji wszystkich dziedzin życia społeczności w Skarlandzie. Szukam dobrej zabawy, którą będę współtworzył a nie przełożonego, który będzie palcem pokazywał jak mamy się bawić. Dlatego informuję, że nie przyjmuję żadnych funkcji czy urzędów w Generaliacie Królestwa Skarlandu, a moja działalność ograniczy się jedynie do pełnienia urzędu Królewskiego Gubernatora Agurii.
Bruno Petrowicz Catalan
Obrazek
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Posty: 2390
Rejestracja: 07 sie 2020, 12:37
Lokalizacja: Valencia

Odznaczenia

Re: projekt Ustawy o Gospodarce

Post autor: Miguel de Catalan »

Bruno Petrowicz Catalan pisze: 13 wrz 2020, 12:53 Mam takie odczucie jakby w Królestwie Skarlandu panował stan wojenny i władzę przejął sekretarz d/s wojska. Przewodniczącego Generalitatu Królestwa Skarlandu praktycznie nie widać. Nie ukazują się żadne rozporządzenia rządu. Za to pana Miguel Jorge Potocki, podejmuje decyzje i układa wszystko wedle własnego uznania. Jest niczym człowiek orkiestra.
Miguel de Catalan pisze: 13 wrz 2020, 10:15 Zostanie obliczone wszytko co potrzeba i zrobimy dobrze działającą gospodarkę samowystarczalną zamkniętą.
Czyli pieniądze nie będą się brały znikąd. Każdy zakup budynków firm czy czegokolwiek będzie dawał, przekazywał pieniądze do skarbu państwa, lub banku.
Bo będzie oddzielne konto banku z którego się będzie np. brało kredyt. Ale to dziś zrobię i myślę że pan Bruno się zgłosi do zostania Generalnym Kontrolerem Finansów. :)
Nie jestem idiota, umiem czytać zapisy ustaw wedle których ma działać bank i gospodarka. Sam zaproponowałem większość jej zapisów. Jeśli pan jako sekretarz d/s wojska wszystko sam założy, poukłada w szufladkach i jeszcze wyda dyspozycja jak owe szufladki otwierać i zamykać, to Generalny Kontroler Finansów jest niepotrzebny. Wystarczy że zastąpi pan na stanowisku swego brata Józefa Wilhelma Potockiego. Ja rozumiem pańskie ambicje, bo każdy jakieś ma, ale nie przyszedłem tu by jedynie wykonywać czyjeś polecenia i stanowić tło dla pańskiego geniuszu organizacji wszystkich dziedzin życia społeczności w Skarlandzie. Szukam dobrej zabawy, którą będę współtworzył a nie przełożonego, który będzie palcem pokazywał jak mamy się bawić. Dlatego informuję, że nie przyjmuję żadnych funkcji czy urzędów w Generaliacie Królestwa Skarlandu, a moja działalność ograniczy się jedynie do pełnienia urzędu Królewskiego Gubernatora Agurii.
Dobrze zrozumiałem pańskie obawy. Może być Pan pewny że nie ma stanu wojennego. Chciałem tylko poukładać wszystko ale dobrze. Chciałem tylko zająć się i ruszyć gospodarkę. Potem miąłby pan wielkie możliwości. A generalny kontroler zajmuje się nie tylko tworzeniem banku ale i nadzorowaniem nad właściwym działaniem. Chciałem stworzyć samowystarczalną gospodarkę z wydajnym i dobrze działającym bankiem. Ja wiem jak to trzeba by zrobić i choć nie widać działań Przewodniczącego to bierze on w tym udział i jego czas nadejdzie po prostu on nie bierze się za to o jeszcze tego nie umie wszystkiego i nie ma tez na to wszystko tak czasu i chęci oraz pomysłu. Jak tylko skończę bank i gospodarkę to osiądę i tylko będę już zajmował się tym co trzeba.
Proszę się nie obrażać i przyjąć przeprosiny jeśli wypadam aż tak źle. Po prostu chciałem Pomóc dopomóc i działałem w dobrej wierze. Może i trochę ignorując innych. Jak skończę o ile mi pozwoli Pan i inni pozwolicie to osiądę i zajmę się tylko wojskiem i rzeczami z tym związanymi. Dobrze?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Zgromadzenia Narodowego (2020-2021)”