Zapowiedź

Parlament, którego członkami są wszyscy obywatele Królestwa Skarlandu.
Awatar użytkownika
Sofia de Medici y Zep
Posty: 62
Rejestracja: 19 kwie 2020, 14:14

Zapowiedź

Post autor: Sofia de Medici y Zep »

Dziękuję JKM za mianowanie mnie szefową Generaliatu. W najbliższym czasie i pod koniec tego miesiąca pragnę zapowiedzieć szereg wizyt zagranicznych i reform. Skarland potrzebuje życia i wierzę że mikronacyjny marazm uda nam się przełamać.

JKW Sofia
Sofía Leonor
Σοφία Ελεονόρα
Awatar użytkownika
Ludwik Tomović Stempel
Posty: 70
Rejestracja: 11 kwie 2020, 21:28

Re: Zapowiedź

Post autor: Ludwik Tomović »

Sofia de Medici y Zep pisze: 13 maja 2020, 19:34 W najbliższym czasie i pod koniec tego miesiąca pragnę zapowiedzieć szereg wizyt zagranicznych i reform.
Czy wiadomo już coś w tej kwestii? ;)
Obrazek

/-/
dr net. chor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavinii
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1410
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Zapowiedź

Post autor: Norbert de Catalan »

Myślę, że Jej Wysokość Sofia niedługo przedstawi jakieś sprawozdanie ze swoich działań
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
José Guillermo Potocki Stempel
Posty: 631
Rejestracja: 26 lip 2020, 23:07

Odznaczenia

Re: Zapowiedź

Post autor: José Guillermo Potocki »

Dziękuję JKM za mianowanie mnie szefem, przewodniczącym Generalitatu Królestwa Skarlandu. W najbliższym czasie i do końca następnego miesiąca tj. września pragnę zapowiedzieć parę wizyt zagranicznych np. do Rotrii, Sarmacji, Leocji, Suderlandu, Monarchii Austro-Węgierskiej (Wszystko do czasu powołania ministra spraw zagranicznych na którego kładę obowiązek odbycia wizyt w celu zachęcenia do odwiedzin naszego kraju, osiedlenia się a także aby podpisać traktaty o wzajemnym uznaniu i współpracy.!), oraz zapowiedzieć parę reform. Jedną z większych będzie reforma gospodarcza i postawienie gospodarki forumowej, systemu gospodarczego, symulacji życia i gospodarki państwowej. Ważną rzeczą będzie i jest reforma wojskowa którą przeprowadzę razem z Sekretarzem ds. wojskowych i obronności. Na wniosek i propozycję Miguela Jorge Potockiego myślę o nowelizacji dawnych ustaw m.in. o odznaczeniach i orderach. Potem przyjdzie czas na nowe uchwały, ustawy i nowelizacje. Skarland potrzebuje życia, potrzebuje aktywności i zmian, ustaw, reform, ludzi.

Z pozdrowieniami
/-/ Józef Wilhelm Potocki h. Pilawa
Były Przewodniczący Generalitatu Królestwa Skarlandu
Były Gubernator Korony Królestwa Francji
Ambasador Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Palatynacie Leocji i Pustkowiach Winków


Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Posty: 2390
Rejestracja: 07 sie 2020, 12:37
Lokalizacja: Valencia

Odznaczenia

Re: Zapowiedź

Post autor: Miguel de Catalan »

Gratuluję i życzę owocnej pracy. :D ;)
Awatar użytkownika
Bruno Petrowicz Catalan Stempel
Osoba spokrewniona z Rodziną Królewską
Osoba spokrewniona z Rodziną Królewską
Posty: 1240
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:17
Lokalizacja: Zamek Bracz

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Zapowiedź

Post autor: Bruno Petrowicz Catalan »

Przyłączam się do gratulacji. Plan bardzo ambitny, który będzie wymagał sporo pracy i wysiłku zarówno od Ekscelencji jak i obywateli Skarlandu, bo bez tego wsparcia trudno będzie coś zwojować w pojedynkę. Dlatego deklaruje swoją pomoc w zakresie budowy gospodarki na forum i administracji wewnętrznej. Również jako oficer sztabowy jestem gotów wesprzeć proces organizacji i formowania armii. Jeszcze raz gratuluje nominacji.
Bruno Petrowicz Catalan
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Kortezy Generalne”