[EL REINO] Sekcja komentarzy

Awatar użytkownika
Adelaide von Hohenburg Stempel

Medale Pamiatkowe

[EL REINO] Sekcja komentarzy

Post autor: Adelaide von Hohenburg »

Jak zapowiadałam dziś na łamach El Reino pojawiła się moja pierwsza publikacja. Pierwsza z nich to post powitalny, a druga to przegląd informacji sportowych. Zapraszam do czytania i życzę miłej lektury.

Post powitalny.
Informacje sportowe.
/-/JO Hrabina Adelaide von Hohenburg Wiceprzewodnicząca Generalitatu Królestwa Skarlandu od 12.06.2021 do 21.12.2021
Sekretarz Spraw Wewnętrznych Królestwa Skarlandu od 13.06.2021 do 21.12.2021
Sekretarz Dziedzictwa Narodowego Królestwa Skarlandu od 21.05.2024
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden Stempel

Medale Pamiatkowe

Państwa

Re: [EL REINO] Sekcja komentarzy

Post autor: Friedrich von Baden »

Gratuluje obu artykułów. Przeczytałem i z chęcią zobaczę kolejne. :)
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel

Medale Pamiatkowe

Post autor: Vilarte »

@Adelaide von Hohenburg widzę, że macie podstronę na kiosk. Wiadomo, że Skarland uczestnicy w MBP, ale bylibyście zainteresowani podpięciem się także pod Bank Sarmacji i sprzedażą w libertach? Jestem pewien, że znajdą się chętni czytelnicy.
https://www.facebook.com/Hasseland/

Santiago Vilarte
Lord Szambelan Hasselandu
Mer Angemontu
Prezes SZSzachu
TBC
Awatar użytkownika
Adelaide von Hohenburg Stempel

Medale Pamiatkowe

Post autor: Adelaide von Hohenburg »

W tej kwestii niestety nie mam nic do powiedzenia. :lol:
O opinię należy zapytać właściciela i redaktora naczelnego, czyli naszego miłościwe panującego nam króla.
/-/JO Hrabina Adelaide von Hohenburg Wiceprzewodnicząca Generalitatu Królestwa Skarlandu od 12.06.2021 do 21.12.2021
Sekretarz Spraw Wewnętrznych Królestwa Skarlandu od 13.06.2021 do 21.12.2021
Sekretarz Dziedzictwa Narodowego Królestwa Skarlandu od 21.05.2024
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Post autor: Norbert de Catalan »

Vilarte pisze: 23 maja 2024, 20:39
@Adelaide von Hohenburg widzę, że macie podstronę na kiosk. Wiadomo, że Skarland uczestnicy w MBP, ale bylibyście zainteresowani podpięciem się także pod Bank Sarmacji i sprzedażą w libertach? Jestem pewien, że znajdą się chętni czytelnicy.
Kiosk to projekt z 2012 roku, który rodził się w bólach i niestety zmarł przed narodzinami. Założenie było proste - tworzyć numery El Reino w formie flipbooka ale z jednej strony realowa szkoła, z drugiej szatańskie zagrywki polityczne w Skarlandzie i okolicy i bardziej w owym czasie rozwijana telewizja i jakoś nie starczyło czasu na kiosk.

Z drugiej strony teraz można stworzyć takie wydania czy to w formie tygodnika, miesięcznika robić... i jeszcze na tym zarobić :twisted: @Vilarte dzięki za kolejny pomysł na pomnożenie majątku. O i pomysł genialny w swej prostocie - 100% płatne reklamy :lol:
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
F. hr. Vazquez de Saavedra Stempel
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Post autor: F. hr. Vazquez de Saavedra »

Hrabino @Adelaide von Hohenburg bardzo mnie cieszy podjęta przez Hrabinę inicjatywa reaktywacji najstarszej gazety w Królestwie Skarlandu. Decyzja o tym, aby została Hrabina Sekretarzem Dziedzictwa Narodowego uznaję jak najbardziej za właściwą i liczę, że nasza współpraca będzie owocna i przyczyni się do rozwoju Królestwa Skarlandu w każdym jego wymiarze. Takich obywateli nam potrzeba. Bardzo dziękuję za tą inicjatywę, gratuluję pierwszych artykułów i czekam na kolejne.
Francisco Vazquez de Saavedra
1. i 5. Przewodniczący Generalitatu Królestwa Skarlandu - od 27 marca 2020 r. do 06 maja 2020 r. oraz od 21 maja 2024 r.
2. Kanclerz Królewski - od 23 września 2013 r. do 15 marca 2014 r.
2. Przewodniczący Inicjatywy Obywatelskiej Ocalenia Narodowego - od 19 lipca do 31 sierpnia 2013 r., Członek IOON - od 16 czerwca 2013 r.
Deputowany do Kortez Walencji (Corts de València) - od 14 lipca 2013 r.
Udziałowiec Grupy EL REINO (5 proc. akcji) - od 11 grudnia 2013 r.
Przywódca manifestacji obywatelskiej z dnia 17 czerwca 2013 r.
Autor "Carta Abierta" - listu otwartego skierowanego do członków IOON
W Królestwie Skarlandu - od 16 czerwca 2013 r. (zam. Valencia), w mikronacjach od 24 lutego 2007 r. (ur. Trizopolis)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

@F. hr. Vazquez de Saavedra Współpraca? :lol: Rada została powołana 21 maja i do tej pory nie zaczęła działać więc współpraca się nawet nie zaczęła i narazie utwierdza mnie Pan iż podjąłem błędną decyzję ją powołując
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Norbert de Catalan pisze: 24 maja 2024, 23:37 @F. hr. Vazquez de Saavedra Współpraca? :lol: Rada została powołana 21 maja i do tej pory nie zaczęła działać więc współpraca się nawet nie zaczęła i narazie utwierdza mnie Pan iż podjąłem błędną decyzję ją powołując
@Norbert de Catalan tak jak napisałem w innym miejscu. Czas, cierpliwość i spokój :)
1. i 5. Przewodniczący Generalitatu Królestwa Skarlandu - od 27 marca 2020 r. do 06 maja 2020 r. oraz od 21 maja 2024 r.
2. Przewodniczący Inicjatywy Obywatelskiej Ocalenia Narodowego - od 19 lipca do 31 sierpnia 2013 r., Członek IOON - od 16 czerwca 2013 r.
W Królestwie Skarlandu - od 16 czerwca 2013 r. (zam. Valencia), w mikronacjach od 24 lutego 2007 r. (ur. Trizopolis)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Swoje oczekiwania co do rządu przedstawiłem - rząd ma zacząć działać, jeżeli tego nie zrobi to go rozwiążę i wrócimy do przyjemnego sprawowania przeze mnie władzy absolutnej :D
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

@Norbert de Catalan Absoluta to Ci kupię jak w końcu się spotkamy :mrgreen:
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Valencia Holding E.R.”