[pomysł] Test z wiedzy o Skarlandzie

Miejsce dyskusji mieszkańców na wszelkie tematy związane z Królestwem Skarlandu.
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1424
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

[pomysł] Test z wiedzy o Skarlandzie

Post autor: Norbert de Catalan »

Co byście moi drodzy powiedzieli na zrobienie testu z wiedzy o Skarlandzie? Jak by nie patrzeć 13 lat z krótką przerwą to szmat czasu, wydarzyło się sporo bardzo bardzo ciekawych rzeczy, trochę się poawanturowałem mówiąc skromnie najpierw jako Król potem jako szef rządu, potem jako szef rządu w Estelli Wschodniej... skarlandzka polityka w moim wykonaniu nie należała do łatwych :D

Niemniej myślę, że taki test był by ciekawy nie tylko dla Nas ale i dla przyjezdnych :D
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel
Posty: 2390
Rejestracja: 07 sie 2020, 12:37
Lokalizacja: Valencia

Odznaczenia

Re: [pomysł] Test z wiedzy o Skarlandzie

Post autor: Miguel de Catalan »

Norbert de Catalan pisze: 25 lut 2021, 10:52 Co byście moi drodzy powiedzieli na zrobienie testu z wiedzy o Skarlandzie? Jak by nie patrzeć 13 lat z krótką przerwą to szmat czasu, wydarzyło się sporo bardzo bardzo ciekawych rzeczy, trochę się poawanturowałem mówiąc skromnie najpierw jako Król potem jako szef rządu, potem jako szef rządu w Estelli Wschodniej... skarlandzka polityka w moim wykonaniu nie należała do łatwych :D

Niemniej myślę, że taki test był by ciekawy nie tylko dla Nas ale i dla przyjezdnych :D
Dobrze. Mam pomysł. Potem można by wprowadzić ten test do Leockiej akademii gdzie w ich systemach istnieje taki test, program że maja tam możliwość robienia testów i można zdawać I każde państwo może się zgłosić.
Awatar użytkownika
Ludwik Potocki Catalan
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2020, 20:29
Lokalizacja: Walencja

Odznaczenia

Re: [pomysł] Test z wiedzy o Skarlandzie

Post autor: Ludwik Potocki Catalan »

Ciekawy pomysł. Co do dodania do LAN, mój ojciec ma rację. :D
Ludwik Potocki Catalan
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek Główny Plaza Mayor w Walencji”