ARRIBA

Jesteś nowym mieszkańcem Królestwa Skarlandu? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na początek.
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Posty: 189
Rejestracja: 13 cze 2025, 23:39

Re: ARRIBA

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Sory, ale męczy mnie pytanie, więc je zadam:
@Adelaide Radziwiłł-Chojnacka czy ty bardziej jesteś Radziwiłłowa, czy @Fatima Popow-Chojnacka jest bardziej Popowa? :D
Awatar użytkownika
Adelaide Radziwiłł-Chojnacka Stempel
Posty: 516
Rejestracja: 19 mar 2021, 16:18
Lokalizacja: Acri

Medale Pamiatkowe

Re: ARRIBA

Post autor: Adelaide Radziwiłł-Chojnacka »

Jak się nazywa żona Popa??? FATIMAAAA! Ja jestem bardziej Radziwiłłowa z racji posiadania v-ojca XD
Su Alteza Real la Princesa de Urbino
Condesa de Acri y de Mónaco
Grande de Scarlaña
ODPOWIEDZ

Wróć do „Granica Państwa ::Śmiało Przekraczaj::”