Mundial trwa...

Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Hidalgo
Hidalgo
Posty: 613
Rejestracja: 07 wrz 2020, 23:01

Odznaczenia

Mundial trwa...

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Trwa 55 sezon Mikroświatowej Unii Piłkarskiej, lepiej oznaczany jako XXIV V-Mundial w Insulii i Winkulii r.b.
Daleka droga do poznania zwycięzcy, wchodzimy dopiero w decydującą fazę rozgrywek grupowych. Biorąc jednak całkowitą odpowiedzialność za mikronacyjną piłkę kopaną nie mogę poprzestać na laurach i trzeba wrócić do "roboty papierkowej".

Mundial się zakończy i zacznie się nowy sezon, ten długi. Emocje opadną, ale to przecież tylko okres przejściowy. Zagramy, to pewne, ale kto wie co przyniesie jutro? Czas się skupić, zebrać i wybrać...a najpierw się zgłosić.

Szanowni Państwo, ogłaszam wszem i wobec, że nastał czas zgłaszania kandydatur na kolejny turniej główny naszego piłkarskiego "trójsezonia" - XXV - jakże piękna liczba. Nie możemy przejść obok tego obojętnie.

Od dnia dzisiejszego, aż do 10 sierpnia tego roku, czekam na oferty państw członkowskich. Następnie zbiorę je wszystkie i w swoim zwyczaju, odkąd prowadzę zmagania jako administrator MUP w X11, zaprezentuje trenerom-delegatom. Oni skonsultują to z kim trzeba (albo i nie) i wybiorą najlepszą opcję w drodze głosowania.

Myślę, że wszystko jest na tyle jasne, że wystarczy tylko trzymać kciuki by kolejny mundial był taki jak poprzednie.

Jeszcze tylko podpowiem, że według moich szacunków turniej powinien ruszyć w okolicach pierwszej połowy marca 2024 roku.
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan
Król
Król
Posty: 1201
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Odznaczenia

Re: Mundial trwa...

Post autor: Norbert de Catalan »

Czy Skarland dostanie tytuł najgorszej drużyny mundialu? Żadnej strzelonej bramki to też jakieś osiągnięcie :D
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Hidalgo
Hidalgo
Posty: 613
Rejestracja: 07 wrz 2020, 23:01

Odznaczenia

Re: Mundial trwa...

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Norbert de Catalan pisze: 07 lip 2023, 21:24 Czy Skarland dostanie tytuł najgorszej drużyny mundialu? Żadnej strzelonej bramki to też jakieś osiągnięcie :D
Nagroda? Ha ha. :)


Wprawne oko fana mikrofutbolu zauważyło na pewno, że ostateczna data zgłaszania kandydatur na organizację jubileuszowego bo XXV V-Mundialu już minęła. W związku z powyższym pragnę poinformować, jako nadworny informator Szanownego Gremium Trenerów-Delegatów MUP, że "do walki" o to jakże prestiżowe wydarzenie staną dwie nacje.

W kolejności alfabetycznej los przydzielił pierwszeństwo Lumerii. Przedstawiciele z tego młodego królestwa po raz pierwszy staną w szranki o prawo organizacji mundialu, ale z werwą ruszyli do przygotowań.

OFICJALNY WĄTEK : https://lumeria.pl/?nowiny=1&watek=2587&ile=9#9
więcej o stadionach: https://lumeria.pl/?nowiny=1&watek=2584&ile=14#14


Drugą z nacji, która już trzeci raz z rzędu, podejmuje próby organizacji tej imprezy to Niemcy. Czy niestrudzeni przedstawiciele tego cesarstwa w końcu osiągną sukces? Zapewne doskonale wiedzą co należy zrobić by cel osiągnąć.

OFICJALNY WĄTEK: https://cesarstwoniemieckie.eu/viewtopi ... a0cce6a1ee


Proszę również trenerów drużyn Lumerii i Niemiec o ewentualne aktualizacje linków. Moją rolą jest wspomagać, ale nie jestem w stanie chyba wszystkiego wyśledzić.


Jakkolwiek się wydarzy, czy wygra kandydatura Lumerii, czy Niemiec to wiadomo jedno, będą to pierwsze mikronacyjne mistrzostwa w piłce nożnej w tych krajach. Gdzie dokładnie? Przekonamy się po głosowaniu!


Jednocześnie informuję, że w dniu dzisiejszym zostanie uruchomione w systemie Xpert11 głosowanie, dostępne dla Trenerów-Delegatów w sprawie organizacji. W związku z okresem wakacyjnym potrwa ono przez trzy tygodnie. Zakończy się 3 września (niedziela) o 23:59:59.

Sytuacja wygląda następująco. Jednocześnie upraszam osoby uprawnione o oddawanie głosów.

Szanowny Trenerze-Delegacie, kto według Ciebie powinien zorganizować XXV V-Mundial?
KRÓLESTWO LUMERII [64%]
CESARSTWO NIEMIEC [36%]
Liczba głosów: 11
(Termin: 2023-09-03 23:59:59)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piłka Nożna”