Powitanie

Jesteś nowym mieszkańcem Królestwa Skarlandu? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na początek.
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel

Powitanie

Post autor: Piotr Romanow »

Witam Wielki Naród Skarlandzki!
Przybywam do Was moi drodzy z IV Republiki Muratyki, zarówno w sprawach prywatnych, którym jest zapoznanie się z Waszym zakonem rycerskim jak i nawiązaniem stosunków dyplomatycznych. Tutaj pozostają dwa pytania:

Do kogo zwrócić się w sprawie Zakonu, aby go poznać i ewentualnie wstąpić w jego szeregi.

Do kogo zwrócić się w sprawie stosunków między naszymi krajami?

Z góry dziękuję za pomoc i prosiłbym także o weryfikację mojego paszportu Stempel tutaj kodzik "S-73xYnI8g". :)
Jego Najjaśniejsza Cesarska Mość, Cesarz Nan Di, Imperator Brodrii, Pan rzeczy widzialnych i niewidzialnych, Książe Aquelii, Pierwszy Margrabia Ocidene Marte
Awatar użytkownika
Miguel de Catalan Stempel

Odznaczenia

Re: Powitanie

Post autor: Miguel de Catalan »

Witam serdecznie w Skarlandzie. :)

Zakon Św. Jakuba zakończył swoją działalność zaś Zakon Św. Izydora nie jest zakonem rycerskim... :|

Jeśli zaś chodzi o dyplomację, to aktualnie ja jako Przewodniczący Generalitatu współpracuję, współtworzę, nadzoruję politykę zagraniczną wraz z JKM. Dlatego można zwrócić się do mnie, można do JKM. :)

Co do paszportu; został on już zweryfikowany. :D
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel

Szkoda, że zakon nie funkcjonuje… No cóż, chyba trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i odezwać się do Was Ojcze Miguelu i utworzyć pierwszy w historii Pollinu ortodoksyjny zakon.

Co do samych stosunków Skarlandzko-Muratyckich, możemy się umówić na dzień jutrzejszy żeby omówić wszystkie szczegóły? :)
Jego Najjaśniejsza Cesarska Mość, Cesarz Nan Di, Imperator Brodrii, Pan rzeczy widzialnych i niewidzialnych, Książe Aquelii, Pierwszy Margrabia Ocidene Marte
Awatar użytkownika
Enrique Sánchez Oviedo Stempel

Odznaczenia

Post autor: Enrique Sánchez Oviedo »

Witam Pana Prezydenta serdecznie w Królestwie Skarlandu.
/-/ Abp Enrique hrabia Sánchez Oviedo, OSI
Prymas Królestwa Skarlandu
Arcybiskup Walencji
Alkad Miasta Oviedo
Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel

Witam witam
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Post autor: Norbert de Catalan »

Witam i ja - choć już witaliśmy się na discordzie :D
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Ludwik Potocki Catalan

Odznaczenia

Post autor: Ludwik Potocki Catalan »

Witam serdecznie. :) ;)
Ludwik Potocki Catalan
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel

Witam witam Panowie! :)
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel

Szanowni! Witam ponownie, od mojego ostatniego pobytu w Skarlandzie minęło już 2 lata. Jako, że zostałem Cesarzem Nan Di, postanowiłem się do Was wybrać w celu nawiązania stosunków dyplomatycznych. Prosiłbym o dogodny termin, w którym mógłbym spotkać się z Waszą Królewską Mością i omówić sprawy dotyczące tego tematu.

Z wyrazami estymy,
Jego Cesarska Mość Piotr Romanow
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Post autor: Norbert de Catalan »

Witam ponownie. W kwestiach formalnych możemy omówić sprawę mniej jawnie na discordzie lub przez system prywatnych wiadomości albo zupełnie jawnie w Sali Marmurowej. Co do terminu to ciężko jest mi się określić na konkretny termin z uwagi na realowe obowiązki tak więc proponuję po prostu rozpocząć rozmowy.
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z Nami!”