Strona 1 z 1

UNIEWAŻNIONY||Dekret o utworzeniu Funduszu Kościelnego z dnia 06/10/2021

: 06 wrz 2021, 21:29
autor: Miguel de Catalan

DOKUMENT UNIEWAŻNIONY
Obrazek
Dekret Gubernatora Estelli
o utworzeniu Funduszu Kościelnego w Koronie Wschodniego królestwa Estelli


Elche, dnia 6. miesiąca września roku 2021.
Widząc, jak zmienia się nasz kraj i chcąc wesprzeć związki wyznaniowe na terenie Królestwa Skarlandu, postanawiam:

Art. 1
Utworzyć Fundusz Kościelny, którego zadaniem będzie wspieranie i finansowanie związków wyznaniowych zatwierdzonych na terenie Królestwa Skarlandu. Fundusz działał będzie przy kancelarii.

Art. 2
Fundusz Kościelny gromadzi informacje o związkach wyznaniowych, mających siedzibę lub prowadzących działalność na terytorium Królestwa Skarlandu i lub Korony Wschodniego królestwa Estelli, a także informacje o liczbie ich członków będących mieszkańcami Królestwa Skarlandu i lub Korony Wschodniego królestwa Estelli.

Art. 3
Polityka finansowa Funduszu Kościelnego jest jawna i jest prowadzona zgodnie z przepisami o finansach publicznych Korony Wschodniego królestwa Estelli.

Art. 3
Kwestie nieuregulowane niniejszym dekretem będą rozstrzygane przez Gubernatora Królewskiego.

Art. 4
Dekret wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

/-/ Miguel de Catalan
PODPIS GUBERNATORA KRÓLEWSKIEGO

DOKUMENT UNIEWAŻNIONY