Alabado sea Jesucristo!

Jesteś nowym mieszkańcem Królestwa Skarlandu? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na początek.
Awatar użytkownika
Ludwik Tomović Stempel
Posty: 70
Rejestracja: 11 kwie 2020, 21:28

Re: Alabado sea Jesucristo!

Post autor: Ludwik Tomović »

No to skoro Szanowny (proszę wybaczyć, nie znam skarlandzkiej tytulatury) wiedział że ktoś tak napisze to trzeba było się zastanowić co się pisze ;)

Owszem, przeprosiny były, wtłoczone między zdania że łatwo je było mi przeoczyć.
José Guillermo Potocki pisze: 31 sie 2021, 00:11 Zaznaczę jeszcze raz, że nikogo nie oskarżałem i dalej tego nie robię. Są to tylko moje luźne przemyślenia. Wiele razy już dyskutowałem z osobami, które działają w UNP. Warto zaznaczyć, że bardzo często oskarżały one mnie o klonowanie, trolowanie lub nawet bycie klonem mojego brata. Co do tego trolla to jego styl pisania wydawał mi się podobny i tyle.
Co do oskarżeń w Pana stronę z UNP: wydaje mi się że te osoby nie oskarżały Szanownego, miały może takie odczucie jakby Szanowny był klonem, ale chyba nikogo nie oskarżały. Może styl pisania wydawał się podobny do klona i tyle.
Obrazek

/-/
dr net. chor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavinii
Awatar użytkownika
José Guillermo Potocki Stempel
Posty: 631
Rejestracja: 26 lip 2020, 23:07

Odznaczenia

Re: Alabado sea Jesucristo!

Post autor: José Guillermo Potocki »

Ludwik Tomović pisze: 31 sie 2021, 00:28 No to skoro Szanowny (proszę wybaczyć, nie znam skarlandzkiej tytulatury) wiedział że ktoś tak napisze to trzeba było się zastanowić co się pisze ;)
Ja dobrze wiedziałem co napisać. Wiedziałem również, że ktoś się do tego przyczepi. Trochę dziwne, że gdy mnie oskarżano to problemu nie było, a kiedy ja napisałem swoje przemyślenia, a następnie się z nich wycofałem to problem już jest. :|

Ludwik Tomović pisze: 31 sie 2021, 00:28Co do oskarżeń w Pana stronę z UNP: wydaje mi się że te osoby nie oskarżały Szanownego, miały może takie odczucie jakby Szanowny był klonem, ale chyba nikogo nie oskarżały. Może styl pisania wydawał się podobny do klona i tyle.
Tyle, że mnie nigdy nie przeproszono za to, ani nie napisano, że to nie były oskarżenia. ;)
/-/ Józef Wilhelm Potocki h. Pilawa
Były Przewodniczący Generalitatu Królestwa Skarlandu
Były Gubernator Korony Królestwa Francji
Ambasador Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Palatynacie Leocji i Pustkowiach Winków


Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1420
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Alabado sea Jesucristo!

Post autor: Norbert de Catalan »

Ludwik Tomović pisze: 31 sie 2021, 00:28 No to skoro Szanowny (proszę wybaczyć, nie znam skarlandzkiej tytulatury) wiedział że ktoś tak napisze to trzeba było się zastanowić co się pisze
W UNP też moglibyście się zastanowić co piszecie bo określanie Skarlandu klonerią bez poparcia jakimi kolwiek dowodami jest raczej żałosną zagrywką.

O ile oskarżenie UNP o wybryki pana Martineza jest równie żenujące bo jak inaczej można określić oskarżanie kogoś bez dowodów to podejrzewam, że wynika to z Waszego podejścia do Skarlandu.
Z resztą mnie chyba też podejrzewaliście/podejrzewacie* o bycie klonem...

*niepotrzebne skreślić
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
José Guillermo Potocki Stempel
Posty: 631
Rejestracja: 26 lip 2020, 23:07

Odznaczenia

Re: Alabado sea Jesucristo!

Post autor: José Guillermo Potocki »

Dotarło też i do Cytatów/screenów mikronacyjnych. Dobrze, że Gazeta Teutońska na razie nic nie wydaje, bo tytuł artykułu mógłby wyglądać tak:

"Wielki zły Potocki i Catalan, w złym Skarlandzie atakuje bezbronnych i niewinnych unijczyków [ZOBACZ SCREENY]"

:lol: :lol: :lol:
/-/ Józef Wilhelm Potocki h. Pilawa
Były Przewodniczący Generalitatu Królestwa Skarlandu
Były Gubernator Korony Królestwa Francji
Ambasador Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Palatynacie Leocji i Pustkowiach Winków


Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Alicia Curie Stempel
Posty: 34
Rejestracja: 26 sie 2021, 18:25

Re: Alabado sea Jesucristo!

Post autor: Alicia Curie »

Chyba nie za bardzo przepadają państwo za UNP :?
Alicia Curie
Awatar użytkownika
José Guillermo Potocki Stempel
Posty: 631
Rejestracja: 26 lip 2020, 23:07

Odznaczenia

Re: Alabado sea Jesucristo!

Post autor: José Guillermo Potocki »

Nawet nie o to chodzi. Ja byłem przyjaźnie nastawiony do każdego v-państwa (oczywiście poza tymi tworzonymi przez Piechotę). Ale "elita" tychże państw bardzo często atakowała mnie i moją v-rodzinę. Oczywiście mało mnie to interesowało, ale wszystko ma swoje granice, a oni je przekroczyli. Na początku był to raczej konflikt na linii Potoccy - "Elita" UNP, ale to im nie wystarczyło i wciągnęli w to Króla, Catalanów i Skarland.
/-/ Józef Wilhelm Potocki h. Pilawa
Były Przewodniczący Generalitatu Królestwa Skarlandu
Były Gubernator Korony Królestwa Francji
Ambasador Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Palatynacie Leocji i Pustkowiach Winków


Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Alicia Curie Stempel
Posty: 34
Rejestracja: 26 sie 2021, 18:25

Re: Alabado sea Jesucristo!

Post autor: Alicia Curie »

Aha :roll: . A nie lepiej by było się pogodzić? Przecież takie kłótnie i dogryzki niczego nie wnoszą, a tylko psują zabawę zarówno obu stronom konfliktu, jak i innym osobom, niezamieszanym w tą kłótnie, ale muszącymi to czytać lub oglądać.
Alicia Curie
Awatar użytkownika
José Guillermo Potocki Stempel
Posty: 631
Rejestracja: 26 lip 2020, 23:07

Odznaczenia

Re: Alabado sea Jesucristo!

Post autor: José Guillermo Potocki »

Z mojej strony to była tylko taka jedna dogryzka (nie licząc "slavińskich terrorystów" :lol: ).
Zawsze byłem chętny, aby się pogodzić lub przynajmniej siebie nie atakować i sobie nie dogryzać :) .
/-/ Józef Wilhelm Potocki h. Pilawa
Były Przewodniczący Generalitatu Królestwa Skarlandu
Były Gubernator Korony Królestwa Francji
Ambasador Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Palatynacie Leocji i Pustkowiach Winków


Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Alicia Curie Stempel
Posty: 34
Rejestracja: 26 sie 2021, 18:25

Re: Alabado sea Jesucristo!

Post autor: Alicia Curie »

José Guillermo Potocki pisze: 28 sie 2021, 21:26 Mam tak samo xD. Oczywiście nikogo nie oskarżam. Po prostu po wielu dyskusjach z takimi osobami ma się już jakąś wiedzę i doświadczenie.
No to po co był ten komentarz? Tylko zaognił sytuację :| .
Alicia Curie
Awatar użytkownika
José Guillermo Potocki Stempel
Posty: 631
Rejestracja: 26 lip 2020, 23:07

Odznaczenia

Re: Alabado sea Jesucristo!

Post autor: José Guillermo Potocki »

Fakt... nie potrzebnie zniżyłem się do tego poziomu :oops: .
/-/ Józef Wilhelm Potocki h. Pilawa
Były Przewodniczący Generalitatu Królestwa Skarlandu
Były Gubernator Korony Królestwa Francji
Ambasador Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Palatynacie Leocji i Pustkowiach Winków


Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z Nami!”