Ponownie dominat w pełnej krasie

Parlament, którego członkami są wszyscy obywatele Królestwa Skarlandu.
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1441
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Ponownie dominat w pełnej krasie

Post autor: Norbert de Catalan »

Moi drodzy,

Jako, że Miguel nam się w RON spalił tym samym de facto przyznając, że prowadził działalność klonerską (jego tłumaczenie uznamy za fałszywe), a mógł/mogli łatwo potwierdzić swą niewinność... wracając do kwestii dominatu to przywracam jego pełny wariant z uwagi na brak Przewodniczącego Generalitatu.

Chętnych do objęcia funkcji zarówno szefa rządu jak i Kortez Generalnych proszę o zgłoszenia za pomocą wiadomości prywatnej - kto pierwszy ten lepszy.

Zmiany w prowadzeniu dominatu to wszelkie traktaty, ustawy etc. (z wyjątkiem dekretów, postanowień i rozporządzeń królewskich) i zmiany w tychże będą podlegać standardowej debacie i głosowaniu przez obywateli tak jakby dominatu nie było (jest to co prawda nagięcie ustawy zasadniczej ale myślę, że przymkniemy na to oko (chyba, że obywatele się nie zgadzają na takie rozwiązanie).

O dalszych działaniach będę starał się informować na bieżąco.
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Bruno Petrowicz Catalan Stempel
Osoba spokrewniona z Rodziną Królewską
Osoba spokrewniona z Rodziną Królewską
Posty: 1240
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:17
Lokalizacja: Zamek Bracz

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Ponownie dominat w pełnej krasie

Post autor: Bruno Petrowicz Catalan »

Wasza Królewska Mość
Stało się to co się stało. Nie do końca rozumiem po co to wszystko i czemu Miguela nieustannie gonił za tytułami i zaszczytami. W Rzeczpospolitej zrobił błyskawiczną karierę i doszedł na sam szczyt hierarchii społecznej, gdy otrzymał koronę. Tu w Skarlandzie pełnił najważniejsze urzędy i był następcą tronu. Doszedł do tego też w tempie błyskawicznym, a zachowywał się jakby ciągle było mu mało uznania i zaszczytów. Prawda wszystko to osiągnął tak szybko dzięki sprytowi, czyli wsparciu rodziny Potockich. Niestety okazało się że jego rodzina to on sam. Zgubiła go pewność siebie i wiara że jest doskonały w tym co robi i manipulacjach jakie prowadzi. Zostawmy to jednak, bo nie ma co rozpamiętywać. Trzeba iść do przodu, policzmy ilu nas faktycznie zostało i zacznijmy działać. Obecny czas to dla Skarlandu będzie trudny okres, dlatego jeśli Wasza Królewska Mość uzna za wskazane jestem gotów wziąć na siebie obowiązki Przewodniczącego Generalitatu.
Bruno Petrowicz Catalan
Obrazek
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1441
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Ponownie dominat w pełnej krasie

Post autor: Norbert de Catalan »

Bruno Petrowicz Catalan pisze: 12 lut 2022, 9:08 Obecny czas to dla Skarlandu będzie trudny okres, dlatego jeśli Wasza Królewska Mość uzna za wskazane jestem gotów wziąć na siebie obowiązki Przewodniczącego Generalitatu.
Oczywiście, z wielką chęcią powołam Waszą Królewską Mość na stanowisko Przewodniczącego Generalitatu.

Co do osób podejrzewanych o kloning - sprawa trafi do Trybunału Królewskiego i sprawę się zakończy banicją pozostałej dwójeczki a może i trójeczki bo jest jeszcze Ludwik...
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1441
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Ponownie dominat w pełnej krasie

Post autor: Norbert de Catalan »

No i tak to jest jak się odkrywa nowe funkcje forum po fakcie. Bez procesu banuję całą trójeczkę znaczy pozostała dwójeczkę... :evil: :evil: :evil: :evil:

Obrazek
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz Stempel
Caballero
Caballero
Posty: 157
Rejestracja: 30 cze 2020, 19:46

Odznaczenia

Re: Ponownie dominat w pełnej krasie

Post autor: Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz »

Wasza Królewska Mość,
Proponuję jednak spróbować nawiązać kontakt z tymi osobami, bo z tego co wiem, część z nich jest osobami prawdziwymi, a przynajmniej ma być.
Zaś akurat osobą Enrique miał zawiadywać Imć Józef Potocki.
(-) Michael Franciscus Lubomirski-Lisewicz

Porucznik wojsk litewskich
Minister Księstwa Urbino
Ambasador Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Księstwie Sarmacji
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1441
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Ponownie dominat w pełnej krasie

Post autor: Norbert de Catalan »

Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz pisze: 12 lut 2022, 11:16 Wasza Królewska Mość,
Proponuję jednak spróbować nawiązać kontakt z tymi osobami, bo z tego co wiem, część z nich jest osobami prawdziwymi, a przynajmniej ma być.
Zaś akurat osobą Enrique miał zawiadywać Imć Józef Potocki.
Działania zostały podjęte - zbanowano konta. Wiele jestem w stanie zrozumieć nawet fakt, że dwie osoby łączą się przez ten sam router. Jednak w tym wątku okazuje się, że z tego samego IP korzysta zarówno Ludwik i Stefano... Jak to wyjaśnić? Wyjaśnienia Miguela, że Stefano korzysta z VPN i wstawia mu jego IP jest niedorzeczne bo VPN nie zmienia (maskuje - jak zwał tak zwał) komuś (Stefano) na adres IP jego (Miguela) to niedorzeczne.
Wziąłem ich w obronę bo każdy rejestrował się z innego IP i mi to wystarczało - tym bardziej, że zarówno Miguel jak i Józef na początku przyznali że są braćmi więc uznałem że tematu póki co niema. Nie poinformowali mnie że Oviedo i Józef to ta sama osoba ale okej zmiana postaci to jeszcze nie zbrodnia - ale wypadało by mnie o tym poinformować.
Po wczorajszych wydarzeniach szukałem też możliwości weryfikacji czy działają na bieżąco z innych adresów IP czy z jednego i voilà efekt widać powyżej.

Niewinność całej czwórki można było łatwo udowodnić - konta na facebooku, instagramie, tiktoku etc. etc. w tym przypadku było by to dobitne udowodnienie swojej niewinności. Zamiast tego Miguel postanowił odejść z wielkim hukiem przez co przyznał się do winy.

Temat Miguela i jego świty uważam za zamknięty - jak chcą się odwoływać to mailowo albo przez klonowanie - to ostatnie mu jak widać wyszło całkiem sprawnie.
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Bruno Petrowicz Catalan Stempel
Osoba spokrewniona z Rodziną Królewską
Osoba spokrewniona z Rodziną Królewską
Posty: 1240
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:17
Lokalizacja: Zamek Bracz

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Ponownie dominat w pełnej krasie

Post autor: Bruno Petrowicz Catalan »

Naprawdę to jest ciężko ogarnąć. Można jeszcze jakoś tłumaczyć utworzenie dla doraźnych celów drugiej czy nawet trzeciej postaci, ale przejmowanie cudzych kont i tworzenie aż tylu tożsamości oraz posługiwanie się nimi w tak wielu państwach, niczym wytłumaczyć się nie da. Ot zaspokojenie chorych ambicji.

Przecież ta lista jest wręcz wstrząsająca : http://www.rzeczpospolitaobojganarodow. ... 584#p63969
Bruno Petrowicz Catalan
Obrazek
Awatar użytkownika
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz Stempel
Caballero
Caballero
Posty: 157
Rejestracja: 30 cze 2020, 19:46

Odznaczenia

Re: Ponownie dominat w pełnej krasie

Post autor: Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz »

Bruno Petrowicz Catalan pisze: 12 lut 2022, 13:13 Naprawdę to jest ciężko ogarnąć. Można jeszcze jakoś tłumaczyć utworzenie dla doraźnych celów drugiej czy nawet trzeciej postaci, ale przejmowanie cudzych kont i tworzenie aż tylu tożsamości oraz posługiwanie się nimi w tak wielu państwach, niczym wytłumaczyć się nie da. Ot zaspokojenie chorych ambicji.

Przecież ta lista jest wręcz wstrząsająca : http://www.rzeczpospolitaobojganarodow. ... 584#p63969
Z tego co rozumiem, pan Michał zapraszał do mikronacji różne osoby z rodziny i nie tylko. Nie musiało to być klonowanie. Ja nie oskarżam, że to wszystko są klony. Choć swoją drogą jestem sobie w stanie wyobrazić, że pan Michał mógł chcieć kogoś wyręczyć w prowadzeniu konta. Ale po prostu - nie wiem.
Proszę jednak nie stwierdzać od razu że to wszystko są klony. I proszę zwrócić uwagę - ja tego nie stwierdziłem, proszę jednak sąd o weryfikację tych osób.
(-) Michael Franciscus Lubomirski-Lisewicz

Porucznik wojsk litewskich
Minister Księstwa Urbino
Ambasador Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Księstwie Sarmacji
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1441
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Ponownie dominat w pełnej krasie

Post autor: Norbert de Catalan »

Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz pisze: 12 lut 2022, 23:26 Z tego co rozumiem, pan Michał zapraszał do mikronacji różne osoby z rodziny i nie tylko. Nie musiało to być klonowanie. Ja nie oskarżam, że to wszystko są klony. Choć swoją drogą jestem sobie w stanie wyobrazić, że pan Michał mógł chcieć kogoś wyręczyć w prowadzeniu konta. Ale po prostu - nie wiem.
Proszę jednak nie stwierdzać od razu że to wszystko są klony. I proszę zwrócić uwagę - ja tego nie stwierdziłem, proszę jednak sąd o weryfikację tych osób.
Gdyby udzielił takiej informacji publicznie to ok. Jednak w tym przypadku informował tylko o Oviedo, a z Agostinim wypierał się jakiej kolwiek realnej znajomości. Wyręczanie w prowadzeniu konta to też wykroczenie, bo to de facto przejęcie nad nim kontroli.
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Bruno Petrowicz Catalan Stempel
Osoba spokrewniona z Rodziną Królewską
Osoba spokrewniona z Rodziną Królewską
Posty: 1240
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:17
Lokalizacja: Zamek Bracz

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: Ponownie dominat w pełnej krasie

Post autor: Bruno Petrowicz Catalan »

Według mnie osoba która jest realna, a postać która wykreowała jest w ten czy inny sposób uwikłana w tą aferę zabrała by głos i przynajmniej próbowała się oczyścić. Jak dotąd nikt ze wskazanych na tej liście głosu nie zabrał. Wręcz przeciwnie, nagle wszyscy zniknęli. To też o czymś świadczy.
Bruno Petrowicz Catalan
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kortezy Generalne”