MSM - ofcjalne zaproszenie/propozycja

W tym miejscu Ambasadorzy Państw obcych przedstawiają swoje listy uwierzytelniające, również miejsce do składania oficjalnych not oraz zaproszeń skierowanych do Jego Królewskiej Mości albo do Jego Dworu.
Awatar użytkownika
Natasya Åsa Waksman-Dëter von Sarm Stempel
Posty: 6
Rejestracja: 05 lis 2021, 22:11

MSM - ofcjalne zaproszenie/propozycja

Post autor: Natasya Åsa Waksman-Dëter von Sarm »

Dzień dobry! Jestem twórczynią MSM i przybywam do Waszego kraju z propozycją dołączenia do projektu. Obecnie w samym systemie (w panelu "admina") widnieją wszystkie państwa zrzeszone ze Stemplem (z braku innej opcji wybrałam tą słabą, za co przepraszam). Jednak w planach są gruntowne zmiany w funkcjonowaniu samego systemu. (Więcej o tym, tutaj). Czy Skarland jest zainteresowany dołączeniem do projektu?
/-/Sophie Sussane Cargalho Windsachen
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1483
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: MSM - ofcjalne zaproszenie/propozycja

Post autor: Norbert de Catalan »

System opiera się tylko na budowie, sprzedaży i ewentualnych remontach posiadanych obiektów?
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Natasya Åsa Waksman-Dëter von Sarm Stempel
Posty: 6
Rejestracja: 05 lis 2021, 22:11

Re: MSM - ofcjalne zaproszenie/propozycja

Post autor: Natasya Åsa Waksman-Dëter von Sarm »

Norbert de Catalan pisze: 29 lis 2022, 23:21 System opiera się tylko na budowie, sprzedaży i ewentualnych remontach posiadanych obiektów?
Na chwilę obecną - tak, ale mam nadzieje uda mi się wprowadzić w życie usprawnienia, o których mowa w leockim wątku.
/-/Sophie Sussane Cargalho Windsachen
Awatar użytkownika
Norbert de Catalan Stempel
Król
Król
Posty: 1483
Rejestracja: 25 mar 2020, 14:10
Lokalizacja: Valencia
Kontakt:

Medale Pamiatkowe

Odznaczenia

Re: MSM - ofcjalne zaproszenie/propozycja

Post autor: Norbert de Catalan »

Tak więc zainteresowani udziałem względnie jesteśmy, ale poczekamy aż system się rozwinie.
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Sala Urzędowa”